Matka troch detí je od pondelka nezvestná, nevideli ste ju?

Matka troch detí je od pondelka nezvestná, nevideli ste ju?

BRATISLAVA / Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej Nadežde Ondejkovej, bytom Kovácsova ulica číslo 97 v Bratislave.

Nadežda Ondejková je matka dvoch chlapcov a štvormesačnej dcérky. Žena je nezvestná od pondelkového dňa. Okolo obeda odišla zo svojho rodinného domu v Rusovciach neďaleko základnej školy. Nadežda má 35 rokov je približne 175 cm vysoká, štíhlej postavy, má gaštanovo - hnedé dlhšie vlasy a zeleno hnedé oči. Oblečenú mala čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

"Posledný kontakt sme mali o pol dvanástej na obed. Vtedy ju svokrovci priviezli od lekára. Až keď som prišiel domov o 16tej, už som zistil, že nie je doma," opísal Nadeždin muž. 

Pomôcť by mohli aj kamerové záznamy, ktoré sa nachádzajú v blízkosti školy, úradu a rovnako aj pri hlavnej ceste. Približne o 5 popoludní sa všetci po dlhých hodinách hľadania v okolí Čunovských jazier a Rusovských lesov stretli na obecnom úrade, kde si rozdelili ďalšie úlohy a miesta, kde budú pátrať. "Doma zostali všetky doklady, mobil, peniaze. Neviem, či to bol nejaký skrat," dodal manžel.

V Pátracej akcii sa bude pokračovať počas celej noci. Na pomoc prišli aj dobrovoľníci z Trenčína aj so špeciálnou technikou. Tí pomocou termovízie a štvorkoliek budú prehľadávať okolité lesy, medzi Rusovcami a Čunovom. Ak ste Nadeždu spoznali, kontaktuje políciu na známom čísle 158.

Zdroj: noviny.sk/polícia SR

Zdroj: noviny.sk/SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:35 Ben Hur
01:10 Noviny TV JOJ
02:05 DIVOKÉ KONE
22:35 Dobrý, zlý a mŕtvy
00:20 Mutanti II.
01:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
23:05 Paranormálne záhady IV.
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
23:40 Albert spoznáva svet
21:50 96 hodin: Zúčtování
23:50 Poslední přežije
01:20 Alibi na klíč