Matka troch detí je od pondelka nezvestná, nevideli ste ju?

Matka troch detí je od pondelka nezvestná, nevideli ste ju?

BRATISLAVA / Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej Nadežde Ondejkovej, bytom Kovácsova ulica číslo 97 v Bratislave.

Nadežda Ondejková je matka dvoch chlapcov a štvormesačnej dcérky. Žena je nezvestná od pondelkového dňa. Okolo obeda odišla zo svojho rodinného domu v Rusovciach neďaleko základnej školy. Nadežda má 35 rokov je približne 175 cm vysoká, štíhlej postavy, má gaštanovo - hnedé dlhšie vlasy a zeleno hnedé oči. Oblečenú mala čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

"Posledný kontakt sme mali o pol dvanástej na obed. Vtedy ju svokrovci priviezli od lekára. Až keď som prišiel domov o 16tej, už som zistil, že nie je doma," opísal Nadeždin muž. 

Pomôcť by mohli aj kamerové záznamy, ktoré sa nachádzajú v blízkosti školy, úradu a rovnako aj pri hlavnej ceste. Približne o 5 popoludní sa všetci po dlhých hodinách hľadania v okolí Čunovských jazier a Rusovských lesov stretli na obecnom úrade, kde si rozdelili ďalšie úlohy a miesta, kde budú pátrať. "Doma zostali všetky doklady, mobil, peniaze. Neviem, či to bol nejaký skrat," dodal manžel.

V Pátracej akcii sa bude pokračovať počas celej noci. Na pomoc prišli aj dobrovoľníci z Trenčína aj so špeciálnou technikou. Tí pomocou termovízie a štvorkoliek budú prehľadávať okolité lesy, medzi Rusovcami a Čunovom. Ak ste Nadeždu spoznali, kontaktuje políciu na známom čísle 158.

Zdroj: noviny.sk/polícia SR

Zdroj: noviny.sk/SITA

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:45 SEDEM
22:40 INKOGNITO - VEĽKONOČNÉ
20:10 Power Rangers: Strážcovia vesmíru
22:40 Tvrďas 3
00:25 Hviezdna brána I.
20:10 Vtierka Castle II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
22:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
20:30 Robošváb IV.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Pohanský král
22:15 Fakjů pane učiteli
00:25 JOE