Dráma v bytovke. Žena po hádke bodla nožom muža do chrbta

Dráma v bytovke. Žena po hádke bodla nožom muža do chrbta

TRNAVA / Žena po hádke bodla nožom druha do chrbta. Ten v nemocnici bojuje o život. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. A susedia tvrdia, že boli hádky na dennom poriadku.

K útoku došlo v panelovom dome, v piatok 14. decembra okolo pol šiestej hodiny večer. Zdena (44) pichla nožom do oblasti chrbta svojho druha a 48-ročnému Robertovi zasiahla pľúca. Podľa informácií TV JOJ útoku nožom mala predchádzať hádka. Zranený muž je hospitalizovaný v trnavskej nemocnici. "Pacient je hospitalizovaný na jednotke intenzívnej starostlivosti traumaticko-ortopedickej kliniky a je v stabilizovanom stave," uviedla Katarína Tittelová, hovorkyňa nemocnice Trnava. 

​Druh s družkou mali byt prenajatý. Podľa susedov, ktorí nechceli hovoriť na kameru boli medzi nim nezhody na dennom poriadku, dokonca mali počuť aj vyhrážky a slová o zabití. "Večne sa hádajú, už niekoľkokrát jej povedal, že ju zabije," povedala suseda. "Policajti tu boli na dennom poriadku," dodal sused. 

V byte, kde sa odohrala večerná dráma, v sobotu nikto nebol. Policajti ženu na mieste zadržali a umiestnili ju do cely predbežného zaistenia. Poverený príslušník obvodného oddelenia v Trnave prípad odovzdal vyšetrovateľovi. "Vyšetrovateľ začal stíhanie pre ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy," dodala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ Trnava. 

Nebezpečne sa vyhrážal partnerke, pozrite sinasledujúcu reportáž:

Zdroj: noviny, sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:30 Dragonball: Evolúcia
11:20 Taxi
13:20 Vtedy na východe
08:10 Zvláštne puto
10:35 Buldozér
13:15 Slovácko sa nesúdi
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
10:50 15 MINÚT. KUCHÁR
10:00 Jahôdka a jej kamaráti III.
10:25 Požiarnik Sam X.
10:35 Zabi nudu! II.
08:50 Který je ten pravý?
10:35 12 darů do života
12:45 Cvokař