Polícia pátra po vrahoch pracovníčky čerpacej stanice. Zverejnili ďalší videozáznam

05.12.2018 19:20 Noviny.sk Krimi

Polícia pátra po vrahoch pracovníčky čerpacej stanice. Zverejnili ďalší videozáznam

PRAHA / Polícia už tretí deň hľadá vrahov ženy, ktorá pracovala na čerpacej stanici na Mělnicku. Preverili už okolo stovky rôznych tipov, ktoré obdržali od verejnosti. Polícia zverejnila ďalšie video a dúfa, že niekto vrahov na záberoch spozná.

Bola to poprava bez varovania. Za 24 sekúnd prišla o život 58-ročná Jana, pracovníčka benzínky. Nebránila sa, zrejme ani nestihla nič povedať. Vrah už pri vstupu do predajne čerpacej stanice nabíjal zbraň. Polícia po mužovi a jeho komplicovi stále neúspešne pátra. 

"K dnešnému dňu kriminalisti preverili takmer stovku prijatých oznámení," uviedol hovorca českej polície Zdeněk Chalupa. Druhý páchateľ sa veľmi zvláštne pohybuje. Podľa polície takzvanou tanečnou chôdzou. Vraj by mohlo ísť o maskovanie pred kamerou, všetko vraj nasvedčuje tomu, že sa po regále s cigaretami vrhla žena. 

Polícia v stredu zverejnila ďalšie video pred vraždou a po nej, na nich sa ale obaja páchatelia pohybujú normálne. Po vražde utiekli smerom do poľa. Stále viac miestnych a niektorí psychológovia sú presvedčení, že za vraždou môžu stáť narkomani. "Chodil ako bábka. Myslím si, že buď bol telesne postihnutý, alebo musel byť pod vplyvom drog," povedal psychológ Karel Humhal. 

Benzínová pumpa zostáva aj po troch dňoch od tragédie uzavretá. Ľudia a malo pietnom mieste poskladali sviečky, priniesli kvety. Polícia nechce zatiaľ zverejniť koľko peňazí bolo v kase, na noc ale má obsluha k dispozícii desať tisíc českých korún (asi 385 eur). Polícia vyzýva ľudí, ktorí by vedeli dopomôcť k vyriešeniu prípadu, aby kontaktovali linku 158. 

Pozrite si reportáž o prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ - Martin Krpáč

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Hoď svišťom II.
05:50 Noviny TV JOJ
06:35 Krimi
05:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:50 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
05:00 Skutočné paničky z New Yorku VII.
06:25 Extrémne metódy rodičovstva
08:40 Dr. LUDSKY
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
05:55 Lord of the Dance
07:40 Madea vás ochrání
09:40 Bláznivé námluvy