Záhadné okolnosti tragickej nehody. S telom ženy údajne manipuloval jej kamarát

Záhadné okolnosti tragickej nehody. S telom ženy údajne manipuloval jej kamarát

VRÁBLE / K tragickej a záhadnej nehode došlo nadránom vo Vrábľoch. Vodička v aute viezla aj kamaráta. Podľa svedkov, muž s mŕtvym telom po nehode manipuloval. Vyšetrovatelia tak na mieste strávili hodiny.

Mladá žena išla aj s kamarátom po ceste, ktorú využívajú poľnohospodári. Zrejme nezvládla riadenie a s autom dostala šmyk. "Dostali šmyk a v zákrute sa pretočili a urobili obrat," hovorí Tomáš Križan  z odťahovej služby. 

Vozidlo v poli letelo ešte niekoľko metrov a tam sa prevrátilo na strechu. Podľa odborníka vodička neprispôsobila rýchlosť. 

Na mieste nehody bolo vidieť stopy, ktoré smerujú od auta až po stoh slamy. Ten sa nachádza asi 10 metrov od vozidla. Podľa informácii televízie JOJ s vodičku, ktorá už bola zrejme mŕtva, po nehode spolujazdec manipuloval. Svedkom, ktorí prišli auto odtiahnuť, to údajne takto opísal: "Povedal, že vraj s ňou hýbal, že ju bral k senu a potom ju obalil slamou." 

Potom, ako na miesto prišli záchranárske zložky, telo ženy našli ležať asi dva metre od vozidla. Či muž s vodičkou po nehode manipuloval polícia vyšetruje. Stopy zaisťovali niekoľko hodín. Okrem dopravnej polície na miesto prišiel aj vyšetrovateľ a kriminalistický technik. "Vo veci sme začali trestné stíhanie pre usmrtenie," informovala policajná hovorkyňa Božena Bruchterová. 

Na vozidle sme urobili protipožiarne opatrenia. Mŕtva vodička pochádzala z obec Cabaj Čápor. Spolujazdec údajne hovoril o tom, že sa kamarátili niekoľko mesiacov. Veci z auta ležali v okolí niekoľkých metrov, vozidlo z miesta odviezla odťahová služba.

Pozrite si reportáž o nehoda, ku ktorej došlo len pred pár dňami v obci Dargov. Po šmyku narazilo auto do kamióna: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:00 OCHRANCOVIA
14:00 Súdna sieň
15:00 V SIEDMOM NEBI
13:30 Simpsonovci XX.
13:55 Hviezdna brána II.
14:55 Simpsonovci XX.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
14:05 Spravodlivosť v krvi VIII.
15:00 A.P.B.: Nová generácia
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
13:25 Pinocchio
15:00 Domácnost naruby
16:40 Arrietty ze světa půjčovníčků