Smrteľná nehoda pri Galante. Štátnu cestu museli uzavrieť

Smrteľná nehoda pri Galante. Štátnu cestu museli uzavrieť

SLÁDKOVIČOVO / Vážna dopravná nehoda dvoch áut sa stala pri okrese Galanta. Na mieste zasahuje niekoľko hasičov. Cesta pri Sládkovičove je momentálne uzavretá

K zrážke medzi osobným autom značky Mercedes a Škoda Favorit došlo v križovatke na výjazde na Galantu zo smeru Sládkovičovo. Sedemdesiatdvaročná vodička škody favorit vychádzala z vedľajšej na hlavnú cestu. Pravdepodobne si nevšimla prichádzajúce vozidlo a vošla mu do dráhy. Zrážka bola tak silná, že obe autá skončili zdemolované. Staršia žena, ktorá pravdepodobne nehodu zavinila,  bola na mieste mŕtva. "Postihnutá osoba sa vyberala pomocou hydraulického náradia. Druhej osobe sme neposkytovali predlekársku pomoc nakoľko zároveň s nami sa na miesto dostavila aj záchranka," vyjadril sa veliteľ zásahu hasičov Alexander Vörös.

"Jedna osoba po nehode utrpela fatálne poranenia, ktorým na mieste podľahla. Lekár musel konštatovať smrť. Druhá osoba si poranila koleno. Po ošetrení transport do nemocničného zariadenia odmietla," informovala hovorkyňa záchranárov Alena Krčová.  Policajti dopravu odkláňali cez mesto.  Čo nehode predchádzalo, či vodič z hlavnej cesty išiel predpísanou rýchlosťou, či za nehodu môže nepozornosť určí vyšetrovanie. 

Pri Žiline sa stala nešťastná nehoda. Žena zrazila svojho 29- ročného priateľa: 

Zdroj: noviny.sk/

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:25 Súdna sieň
09:05 Súdna sieň
10:05 Súdna sieň
08:45 Simpsonovci VI.
09:15 Simpsonovci VI.
10:00 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
08:05 Panelák
09:30 JAG IV.
10:50 Hawaii 5.0 VII.
08:50 Barbapapa I.
09:00 Bob staviteľ XV. - XVIII.
09:10 Zubor Pompík
08:30 Královský víkend
10:15 Bobule
12:00 Náhradní plán