Návrat po sviatkoch vodičom komplikovali nehody aj požiar auta. Na R1 boli dlhé kolóny

Návrat po sviatkoch vodičom komplikovali nehody aj požiar auta. Na R1 boli dlhé kolóny

ŽARNOVICA / Požiar auta aj niekoľko nehôd. Návrat po voľných dňoch sa pre mnohých vodičov, ktorí uviazli na R1 poriadne skomplikoval. Dlhé kolóny na úrovni Žarnovice sa vytvorili za pár minút. Auto, v ktorom sedela štvorčlenná rodina začalo horieť počas jazdy, no a niekoľko nepozorných vodičov spôsobilo havárie v kolónach, ktoré sa tam vytvorili.

​V nedeľu po 13:00 došlo na rýchlostnej ceste R1 pri výjazde Žarnovica/sever smerom na Nitru k požiaru auta. Hasiči sa s technikou rozložili rovno na R1. Stovky áut, ktoré v tom čase prechádzali rýchlostnou cestou, tak za pár minút stáli v niekoľkokilometrových kolónach. 

Štvorčlenná rodina s dvomi deťmi sa v nedeľu popoludní vracala domov. V aute viezli aj psíka. Počas jazdy po rýchlostnej ceste im začalo doslova horieť pod nohami. Nebol čas hľadať ani najbližšie parkovisko či odstavnú plochu. Vodič rýchlo zastavil pri krajnici a ratoval svoju rodinu.

"Po zlikvidovaní požiaru a uprataní cesty bol privolaný vyšetrovateľ, aby určil príčinu požiaru" informoval veliteľ zásahu Milan Vlkovič. Plné ruky práce mali policajti, v dlhých kolónach, ktoré sa vytvorili.  Došlo aj k niekoľkým kolíziám. Presuny z východu na západ tak na R1 skomplikoval nielen požiar auta, no aj viacero nehôd, ktoré spôsobili nepozorní vodiči.

K podobnému prípadu došlo len pred pár dňami. Mladá rodina cestovala na výlet do Popradu. Počas jazdy im začalo horieť auto. Manželia z dymiaceho sa auta rýchlo vyberali deti sediace na zadných sedadlách. Viac sa urobiť nedalo. Auto za pár minút zhorelo do tla. Pozrite si reportáž: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:35 Súdna sieň
10:25 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
12:00 NOVINY O 12:00
09:10 Panelák
10:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
11:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
09:35 Kosti IV.
10:55 Slnečno, sem-tam vraždy I.
12:00 Dr. Dokonalý
09:30 Ruby z dúhy I.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Jahôdka a jej kamaráti III.
08:05 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
09:45 Lagerfeld - důvěrné
11:25 O(d)puštění