Návrat po sviatkoch vodičom komplikovali nehody aj požiar auta. Na R1 boli dlhé kolóny

Návrat po sviatkoch vodičom komplikovali nehody aj požiar auta. Na R1 boli dlhé kolóny

ŽARNOVICA / Požiar auta aj niekoľko nehôd. Návrat po voľných dňoch sa pre mnohých vodičov, ktorí uviazli na R1 poriadne skomplikoval. Dlhé kolóny na úrovni Žarnovice sa vytvorili za pár minút. Auto, v ktorom sedela štvorčlenná rodina začalo horieť počas jazdy, no a niekoľko nepozorných vodičov spôsobilo havárie v kolónach, ktoré sa tam vytvorili.

​V nedeľu po 13:00 došlo na rýchlostnej ceste R1 pri výjazde Žarnovica/sever smerom na Nitru k požiaru auta. Hasiči sa s technikou rozložili rovno na R1. Stovky áut, ktoré v tom čase prechádzali rýchlostnou cestou, tak za pár minút stáli v niekoľkokilometrových kolónach. 

Štvorčlenná rodina s dvomi deťmi sa v nedeľu popoludní vracala domov. V aute viezli aj psíka. Počas jazdy po rýchlostnej ceste im začalo doslova horieť pod nohami. Nebol čas hľadať ani najbližšie parkovisko či odstavnú plochu. Vodič rýchlo zastavil pri krajnici a ratoval svoju rodinu.

"Po zlikvidovaní požiaru a uprataní cesty bol privolaný vyšetrovateľ, aby určil príčinu požiaru" informoval veliteľ zásahu Milan Vlkovič. Plné ruky práce mali policajti, v dlhých kolónach, ktoré sa vytvorili.  Došlo aj k niekoľkým kolíziám. Presuny z východu na západ tak na R1 skomplikoval nielen požiar auta, no aj viacero nehôd, ktoré spôsobili nepozorní vodiči.

K podobnému prípadu došlo len pred pár dňami. Mladá rodina cestovala na výlet do Popradu. Počas jazdy im začalo horieť auto. Manželia z dymiaceho sa auta rýchlo vyberali deti sediace na zadných sedadlách. Viac sa urobiť nedalo. Auto za pár minút zhorelo do tla. Pozrite si reportáž: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 Policajti v akcii
06:30 Prvé oddelenie II.
07:05 Prvé oddelenie II.
05:00 Fidlivareška
05:15 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:30 Králové hor
08:20 Miloš Forman: Co tě nezabije…
10:15 Hledá se Yetti