Hasiči bojovali v Prešove s požiarom domu. Vo vnútri bola matka so synom

Hasiči bojovali v Prešove s požiarom domu. Vo vnútri bola matka so synom

PREŠOV / V pondelok doobeda prešovskí hasiči vyrazili k požiaru rodinného domu. Ten zachvátil strechu a zničil aj niekoľko izieb. V tom čase sa vo vnútri nachádzala matka so synom. Hasičov privolali susedia.

Obrovské kúdoly dymu bolo vidieť už z diaľky. Vystrašení susedia kontaktovali hasičov. To už bolo všade naokolo množstvo dymu a zo strechy šľahli plamene. Tri posádky hasičov zasahovali v Prešove v mestskej časti Dúbrava pri rozsiahlom požiari rodinného domu. V čase vypuknutia bola v dome matka s dospelým synom. Podľa informácii TV JOJ neutrpeli žiadne vážne zranenia. 

Plamene zachvátili strechu a aj interiér domu s tým, že veľká časť je zničená. Požiar sa podľa doterajších zistení hasičov rozšíril z terasy pred domom. Presná príčina je ale nateraz v štádiu vyšetrovania.

Škodu spôsobenú požiarom odhadujú majitelia na niekoľko desiatok tisíc eur. "Požiarom bolo zničené celé prvé podlažie, komplet nábytok aj strecha,"  informoval okresný riaditeľ hasičov, Ľubomír Toďor. Prípadom sa zaoberajú aj policajti. Začali trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci a všeobecného ohrozenia. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

18:00 Prestreté
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:45 Prvé oddelenie
18:15 Prvé oddelenie
18:40 Prvé oddelenie
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:45 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:15 Petronela Jabĺčková
18:25 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
16:25 Cirkus
18:15 Velký draft
20:15 Domino