Kolízia na križovatke. Nehoda zmenila auto na vrak

Kolízia na križovatke. Nehoda zmenila auto na vrak

KOMÁRNO / Na križovatke, ktorá je súčasne spojnicou s Vážskym mostom v Komárne sa vo štvrtok popoludní zrazili dve autá. 56-ročný muž z okresu Dunajská Streda si nevšimol auto schádzajúce z mosta a prakticky ho zdemoloval.

Modrý Peugeot po tom, ako do neho vrazilo auto prichádzajúce z vedľajšej cesty skončil na trávniku. 22-ročný vodič schádzal z Vážskeho mosta, keď z pravej strany prichádzajúci 56-ročný vodič za volantom Škody, z okresu Dunajská Streda, nevenoval dostatočne pozornosť dianiu na ceste. "Pri vychádzaní z vedľajšej cesty nedal prednosť v jazde vozidlu Peugeot idúcemu po hlavnej ceste, dôsledkom čoho došlo k zrážke," informovala Božena Bruchterová, hovorkyňa KR PZ Nitra. 

​Autá náraz vymrštil na opačnú stranu štvorprúdovej vozovky. Kým Octávia skončila na krajnici opačnej strany cesty, zdemolovaný modrý Peugueot prešiel cez chodník a schodíky až na zelenú plochu pri ceste. Okrem mladého vodiča v ňom sedel aj jeho spolujazdec. Na mieste boli ako prví komárňanskí hasiči, ktorí ihneď ošetrili tri zranené osoby. "Poskytli sme prvú predlekársku pomoc a v čase jej poskytovania sa na miesto udalosti dostavila jednotka RZP, ktorá následne prebrala pacientov," uviedol Ľudovít Rusznyák, veliteľ zásahu HaZZ Komárno. 


Vodič Peugueota utrpel na pohľad povrchové zranenia, zvyšných dvoch mužov záchranári odviezli do nemocnice. "Pri nehode sa zranil spolujazdec z vozidla Peugeot, ktoré riadil 22-ročný vodič z Komárna," povedala Božena Bruchterová. 

Polícia alkohol v dychu vodičov nezistila a predbežnú škodu vyčíslili na 5000 eur. "Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania," dodala hovorkyňa KR PZ Nitra. 

Policajti museli riešiť aj prípad prevráteného kamiónu:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Láska stojí za všetko
23:00 Neporaziteľný: Návrat kráľa
00:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
20:15 PPREMIÉRA: Kráľ Škorpión: Kniha duší
22:25 SVIEŽE LETO
22:30 Búrlivé víno
20:10 Dr. House V.
21:00 Dr. House V.
22:00 Hawaii 5.0 VII.
20:30 Robošváb II.
20:55 Príbehy dvoch myší
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Fakjů pane učiteli 3
22:20 Dívka z románu
23:55 Hele Muppete, kdo tady vraždí?