Pri požiari pohrebníctva sa zranila žena. Jeho majitelia sú vo väzení za úkladnú vraždu

Pri požiari pohrebníctva sa zranila žena. Jeho majitelia sú vo väzení za úkladnú vraždu

ZVOLEN / V utorok predpoludním horela budova miestneho pohrebníctva neďaleko nemocnice vo Zvolene. Požiar vznikol v kancelárskych priestoroch firmy. Ženu, ktorá sa pokúšala plamene uhasiť, museli na ošetrenie do nemocnice previezť záchranári.

Neďaleko zvolenskej nemocnice, v areáli miestneho pohrebníctva šľahali plamene z priestorov, v ktorých sú kancelárie. Pomáhali aj ľudia z vedľajšej pohrebnej služby, ktorí pribehli s hasiacimi prístrojmi. Hrozilo, že sa oheň bude ďalej šíriť. Hneď vedľa navyše stojí garáž s autami. Na mieste bolo sedem zvolenských hasičov, ktorí oheň dostali pod kontrolu.

Na mieste zasahovali aj zvolenskí záchranári. Pri požiari sa totiž zranila žena, ktorú previezli do nemocnice na ošetrenie. Na mieste bol hasičský vyšetrovateľ. Zisťuje či mohlo ísť o cudzie zavinenie alebo technickú príčinu. Pohrebníctvo je vo Zvolene neslávne známe. Jeho bývalý majiteľ, ako aj jeho žena a nevlastná dcéra si totiž odpykávajú právoplatné 25-ročné tresty za úkladnú vraždu. Ich obeťou bol 74-ročný otec majiteľa. 

Pozrite si archívnu reportáž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
18:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
19:30 ŽREBOVANIE
17:55 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 FBI I.
18:10 SUPER KARAOKE
18:45 Viking Vicky
19:00 Ruby z dúhy I.
16:10 Pomáda: Živě
18:30 Henry ze zkumavky
20:15 Rodinný víkend