Vodiča delili od smrti centimetre. Drevené hranoly mu prerazili čelné sklo

Vodiča delili od smrti centimetre. Drevené hranoly mu prerazili čelné sklo

PREŠOV / O veľkom šťastí môže hovoriť vodič osobného auta, ktorý sprevádzal nadrozmerný náklad. Stál na križovatke za návesom plným dreva, keď do neho zozadu vrazilo osobné auto. Vodiča od tragédie delili iba centimetre.

Vozidlo s nadrozmerným nákladom aj ďalšie auto, ktoré ho sprevádzalo, stáli podľa policajných informácií na križovatke, keď do sprievodného vozidla vrazilo zozadu osobné auto. To pri zrážke odhodilo a ostalo zaseknuté pod obrovským nákladom. Ťažké drevené hranoly mu prerazili čelné sklo a len tesne minuli vodiča, ktorý sedel v tom čase za volantom auta. 

Podľa policajného hovorcu Daniela Džobanika 32-ročná vodička narazila do pred ním stojaceho vozidla.  Vodič osobného auta mal až neuveriteľné šťastie, že neostal zakliesnený pod ťažkým nákladom. Mal však poranenú hlavu. Záchranári ho na mieste začali ošetrovať. "Na mieste ošetrili muža s poranením hlavy a previezli ho do miestnej nemocnice," povedala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej služby Alena Krčová.  

Zraneného vodiča prepustili z nemocnice po ambulantnom ošetrení. Z nehody vyviazol našťastie len s ľahšími zraneniami. Škoda na havarovaných autách aj prepravovanom náklade sa vyšplhala na 26 tisíc eur. "Dychové skúšky na alkohol boli u vodičov negatívne," dodal hovorca polície Džobanik. 

Pozrite si reportáž o prekazenom teroristickom útoku: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:25 Vražedné čísla V.
00:25 NOVÝ ŽIVOT II.
01:25 Krimi
23:00 Muž tajči
01:15 Letecké katastrofy XIV.
02:15 Prvé oddelenie
22:50 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:45 POLICAJTI V AKCII
01:40 POLICAJTI V AKCII
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 Bob staviteľ XV. - XVIII.
00:05 Rapotáčik 2
21:55 Ten dvanáctý
00:05 Já nebo nikdo
01:35 Strážce spravedlnosti I.