Tragická nehoda za horským prechodom Soroška. Žena kolíziu neprežila

Tragická nehoda za horským prechodom Soroška. Žena kolíziu neprežila

ROŽŇAVA / V pondelok popoludní sa stala vážna dopravná nehoda za horským prechodom Soroška. Osobné auto sa tam zrazil s oprotiidúcim kamiónom. Na miesto boli privolané záchranné zložky.

Hlavný ťah v smere z Rožňavy do Košíc bol v pondelok popoludní niekoľko hodín uzavretý. Tesne za horským prechodom Soroška došlo ku vážnej dopravnej nehode. Osobné auto, v ktorom sa viezla 32-ročná Veronika, sa zrazilo s kamiónom. Žena na mieste zraneniam podľahla. "Vošla rovno do protismeru. Mne sa zdalo akoby zaspala alebo také niečo," opísal sekundy pred zrážkou vodič kamióna. Vodič kamióna napriek snahe nehode nedokázal zabrániť.

​Pred autom bola po nehode zrazená srna. Či bola práve lesná zver príčinou tejto tragickej zrážky ukáže až ďalšie policajné vyšetrovanie. "Je tam nejaké zviera, ale ja som žiadne zviera nevidel, neviem, či ho ona videla," povedal vodič. 

Hasiči z Moldavy nad Bodvou boli pri zrážke ako prví. Veronike (32) už pomôcť nedokázali. "Vyslobodzovali zakliesnenú osobu, ktorá už v čase ich príchodu nejavila známky života. Utrpela mnohopočetné poranenia nezlučiteľné so životom," dodal veliteľ zásahu HaZZ Elemír Kerekes. Ku nehode bol privolaný aj technik a na miesto prišli aj vyšetrovatelia. 

Hlavný ťah bol niekoľko hodín úplne uzavretý, obchádzka viedla cez vedľajšiu cestu.

Policajti museli len prednedávnom riešiť reťazovú nehodu v tuneli:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:40 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
08:10 Profesionáli III.
05:35 Panelák
06:25 Profesionáli III.
07:05 Hoď svišťom II.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:40 Mámy na nože
08:20 Kouzlo polibku
09:55 Dům snů