Hasiči sa po požiari v materskej škole vrátili na miesto. Odstraňujú napáchané škody

Hasiči sa po požiari v materskej škole vrátili na miesto. Odstraňujú napáchané škody

NOVÉ SADY / V obci vypukol požiar budovy obecného úradu. V priestoroch ale sídli aj materská škola. Na mieste zasahovali hasiči aj ostatné záchranné zložky. Oheň sa ale zakrátko podarilo lokalizovať, nerozšíril sa.

V obci Nové Sady vypukol 17. septembra požiar v hornej časti budovy obecného úradu. Práve v horných priestoroch sídli miestna materská škola. Vo vnútri sa v tom čase nachádzalo 39 detí . Záchranári všetky aj spolu s pedagógmi a personálom evakuovali. Počas evakuácie sa ozýval ich plač. Objekt zostal po udalosti bez strechy. V sobotu od deviatej hodiny prišli na miesto opäť hasiči zo Záchrannej brigády v Malackách a pomocou fólie prekrývali strechu. Pokračovať budú až do večera a v prípade potreby aj v nedeľu. Na mieste pracuje asi 12 hasičov. 

Pri požiari sa  žiadne dieťa nezranilo. Dymu sa však nadýchala  pracovníčka ekonomického oddelenia, jej zdravotný stav nie je vážny. Šlo len o ľahké vdýchnutie. Požiar vypukol okolo pol druhej poobede, pričom sa ho hasičom podarilo lokalizovať za krátko. Plamene sa ďalej po budove nerozširovali. "Došlo k prerobeniu strechy,"  vyjadril sa hovorca Hasičského zboru Michal Varga. Na mieste zasahovali desiatky hasičov, ktorí vodu čerpali z viacerých cistern. 

Pozrite si reportáž o vodičovi, ktorý prešiel na červenú, spôsobil nehodu a ušiel. Nájsť sa ale nechal ľahko :

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:35 Noviny TV JOJ
06:30 Krimi
07:00 Noviny TV JOJ
05:50 Fakty a fikcie II.
06:30 Zvieracia klinika
07:00 Zvieracia klinika
05:25 Skutočné paničky z Beverly Hills V.
06:50 Extrémna premena II.
09:15 Policajt z L.A.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:20 2 Bobule
07:05 Moje krásná učitelka
08:50 Tah pěšcem