Hasiči sa po požiari v materskej škole vrátili na miesto. Odstraňujú napáchané škody

Hasiči sa po požiari v materskej škole vrátili na miesto. Odstraňujú napáchané škody

NOVÉ SADY / V obci vypukol požiar budovy obecného úradu. V priestoroch ale sídli aj materská škola. Na mieste zasahovali hasiči aj ostatné záchranné zložky. Oheň sa ale zakrátko podarilo lokalizovať, nerozšíril sa.

V obci Nové Sady vypukol 17. septembra požiar v hornej časti budovy obecného úradu. Práve v horných priestoroch sídli miestna materská škola. Vo vnútri sa v tom čase nachádzalo 39 detí . Záchranári všetky aj spolu s pedagógmi a personálom evakuovali. Počas evakuácie sa ozýval ich plač. Objekt zostal po udalosti bez strechy. V sobotu od deviatej hodiny prišli na miesto opäť hasiči zo Záchrannej brigády v Malackách a pomocou fólie prekrývali strechu. Pokračovať budú až do večera a v prípade potreby aj v nedeľu. Na mieste pracuje asi 12 hasičov. 

Pri požiari sa  žiadne dieťa nezranilo. Dymu sa však nadýchala  pracovníčka ekonomického oddelenia, jej zdravotný stav nie je vážny. Šlo len o ľahké vdýchnutie. Požiar vypukol okolo pol druhej poobede, pričom sa ho hasičom podarilo lokalizovať za krátko. Plamene sa ďalej po budove nerozširovali. "Došlo k prerobeniu strechy,"  vyjadril sa hovorca Hasičského zboru Michal Varga. Na mieste zasahovali desiatky hasičov, ktorí vodu čerpali z viacerých cistern. 

Pozrite si reportáž o vodičovi, ktorý prešiel na červenú, spôsobil nehodu a ušiel. Nájsť sa ale nechal ľahko :

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - TO NAJ...
12:00 Prvé oddelenie II.
12:30 Neserte nám pestúnku II.
13:20 Simpsonovci XXVI.
12:00 Terra Nova
13:00 Dr. House VI.
14:00 Policajt z L.A.
12:10 Oskar v balóne
12:30 Rybičky Flip a Flap
12:35 Albert pozná prírodu najlepšie
11:15 Slunce, seno, erotika
13:10 Cizinka s mou tváří
14:55 Tygří oči