Muž zaútočil na čašníka potom, ako mu odmietli otvoriť dvere

14.09.2018 10:11 Noviny.sk Krimi
Muž zaútočil na čašníka potom, ako mu odmietli otvoriť dvere Zdroj: isifa
BRATISLAVA / Dvadsaťsedemročný Ľuboš M. sa pokúsil vtrhnúť do vinárne po záverečnej. Personál mu ale dvere odmietal otvoriť, a tak sa ich pokúšal rozbiť hlavou. Následne zaútočil aj na personál. Na jednej z bratislavských ulíc sa tak ozýval krik a hluk.

Ľuboš M. pravdepodobne dostal poriadnu chuť na víno, no už po záverečnej podniku. Krátko pred polnocou v stredu sa pokúšal do jednej z bratislavských prevádzok na Košickej ulici vtrhnúť. Personál mu ale dvere otvoriť odmietol. Mladík sa odradiť nenechal, a tak do dverí začal udierať hlavou, potom do nich aj kopal. 

Jeden z čašníkov sa mu pokúšal vysvetliť, že podnik je už zatvorený. Mužovi sa však podarilo dvere nakoniec vykopnúť a po vojdení do podniku mal čašníka aj fyzicky napadnúť. Udieral ho päsťami do oblasti hrudníka. Zamestnanci ho napokon z podniku dostali von a privolali políciu. Ľuboš v jeho agresívnom správaní a kopaní do dverí pokračoval až do príchodu policajtov. 

Hliadka muža okamžite zadržala a eskortovala na policajné oddelenie. Krátko na to, ho vyšetrovateľ obvinil a umiestnil do cely policajného zaistenia. Prípad sa rieši v super rýchlom konaní. V prípade dokázania viny mu hrozí väzenie na 3 roky. 

Pozrite si krátku reportáž o tragickej nehode na družstve. Mužovi sa stal osudným kombajn: 

Zdroj: noviny.sk/

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:30 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:30 Panelák VII.
05:15 NA CHALUPE
06:05 Prvé oddelenie II.
06:25 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:15 Maggie má plán
08:10 Mozek v plamenech
09:50 Lagerfeld - důvěrné