Muž zaútočil na čašníka potom, ako mu odmietli otvoriť dvere

14.09.2018 10:11 Noviny.sk Krimi
Muž zaútočil na čašníka potom, ako mu odmietli otvoriť dvere Zdroj: isifa
BRATISLAVA / Dvadsaťsedemročný Ľuboš M. sa pokúsil vtrhnúť do vinárne po záverečnej. Personál mu ale dvere odmietal otvoriť, a tak sa ich pokúšal rozbiť hlavou. Následne zaútočil aj na personál. Na jednej z bratislavských ulíc sa tak ozýval krik a hluk.

Ľuboš M. pravdepodobne dostal poriadnu chuť na víno, no už po záverečnej podniku. Krátko pred polnocou v stredu sa pokúšal do jednej z bratislavských prevádzok na Košickej ulici vtrhnúť. Personál mu ale dvere otvoriť odmietol. Mladík sa odradiť nenechal, a tak do dverí začal udierať hlavou, potom do nich aj kopal. 

Jeden z čašníkov sa mu pokúšal vysvetliť, že podnik je už zatvorený. Mužovi sa však podarilo dvere nakoniec vykopnúť a po vojdení do podniku mal čašníka aj fyzicky napadnúť. Udieral ho päsťami do oblasti hrudníka. Zamestnanci ho napokon z podniku dostali von a privolali políciu. Ľuboš v jeho agresívnom správaní a kopaní do dverí pokračoval až do príchodu policajtov. 

Hliadka muža okamžite zadržala a eskortovala na policajné oddelenie. Krátko na to, ho vyšetrovateľ obvinil a umiestnil do cely policajného zaistenia. Prípad sa rieši v super rýchlom konaní. V prípade dokázania viny mu hrozí väzenie na 3 roky. 

Pozrite si krátku reportáž o tragickej nehode na družstve. Mužovi sa stal osudným kombajn: 

Zdroj: noviny.sk/

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
07:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10 Panelák
05:30 TIPOS INFO
05:35 NAŠI II.
06:05 NAŠI II.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:40 Vztah pro psa
07:15 Milosrdné lži
10:05 Skleněné peklo