Polícia pokračuje v akciách v centre mesta

Polícia pokračuje v akciách v centre mesta
BRATISLAVA / Jedna z najrušnejších ulíc v centre Bratislavy, Obchodná ulica, je už notoricky známa pre výtržnosti a hluk. Policajti tam v noci urobili raziu na mladistvých.

Mnohí z nich totiž na ulici popíjali alkohol, na čo už dávnejšie upozorňujú aj tamojší obyvatelia. Počas policajnej akcie za prítomnosti zamestnancov sociálno-právnej ochrany detí zatkli opitých tínedžerov, ale aj ďalšie osoby pre narúšanie verejného poriadku.

Polícia sľubuje, že v opatreniach na tejto ulici v Bratislave bude pokračovať. "V rámci zvýšeného výkonu služby bolo na policajné oddelenie predvedených celkom 9 osôb, z toho 6 mladistvých pod vplyvom alkoholu, 1 osoba za priestupok proti majetku a dve osoby za priestupok proti občianskemu spolunažívaniu," hovorí Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave vo zvýšenom výkone služby pokračuje. "Hliadky Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I sú aj naďalej posilňované policajtmi Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, najmä hliadkami pohotovostnej motorizovanej jednotky a príslušníkmi služobnej kynológie," dodáva Mihalíková.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:20 NOVÝ ŽIVOT
14:20 Súdna sieň
15:20 POLICAJTI V AKCII
13:45 Simpsonovci III.
14:15 Simpsonovci III.
14:45 UHÁDNI MÔJ VEK
14:00 Vražedné čísla I. + II.
15:00 Vražedné čísla I. + II.
15:55 Kosti VIII.
13:50 Volám sa Caillou V.
14:15 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
13:20 Barva vítězství
15:45 Moliere
17:55 Pomáda: Živě