Polícia pokračuje v akciách v centre mesta

Polícia pokračuje v akciách v centre mesta
BRATISLAVA / Jedna z najrušnejších ulíc v centre Bratislavy, Obchodná ulica, je už notoricky známa pre výtržnosti a hluk. Policajti tam v noci urobili raziu na mladistvých.

Mnohí z nich totiž na ulici popíjali alkohol, na čo už dávnejšie upozorňujú aj tamojší obyvatelia. Počas policajnej akcie za prítomnosti zamestnancov sociálno-právnej ochrany detí zatkli opitých tínedžerov, ale aj ďalšie osoby pre narúšanie verejného poriadku.

Polícia sľubuje, že v opatreniach na tejto ulici v Bratislave bude pokračovať. "V rámci zvýšeného výkonu služby bolo na policajné oddelenie predvedených celkom 9 osôb, z toho 6 mladistvých pod vplyvom alkoholu, 1 osoba za priestupok proti majetku a dve osoby za priestupok proti občianskemu spolunažívaniu," hovorí Lucia Mihalíková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave vo zvýšenom výkone služby pokračuje. "Hliadky Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I sú aj naďalej posilňované policajtmi Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, najmä hliadkami pohotovostnej motorizovanej jednotky a príslušníkmi služobnej kynológie," dodáva Mihalíková.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:40 Hry o život: Skúška ohňom
16:45 Zase ona!
19:00 Krimi
13:50 Bordelári
14:35 Bordelári
15:15 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
13:45 Nákupné maniačky
14:50 Nákupné maniačky
15:55 X Factor Veľká Británia XIV.
14:05 Robošváb II.
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Ferdo Mravec
13:15 Dobrou noc a hodně štěstí
15:05 Království surikat: Příběh začíná
16:30 Jiný svět