Počas noci úradoval podpaľač. Hasiči zasahovali vo viacerých prípadoch

Počas noci úradoval podpaľač. Hasiči zasahovali vo viacerých prípadoch

MICHALOVCE / Neznámy páchateľ v noci zapálil dve autá. Vozidlá patria jednej firme a boli odstavené na dvoch rôznych miestach v Michalovciach. Požiar likvidovali hasiči v skorých ranných hodinách, no aj napriek ich úsiliu Volkswagen zhorel úplne do tla.

Požiar má s najväčšou pravdepodobnosťou na svedomí podpaľač. Auto polial horľavinou a následne zapálil.

Vozidlo bolo zaparkované pred jedným z rodinných domov. Po príchode hasičov už bolo celé v plameňoch. Zachrániť sa im ho žiaľ už nepodarilo. Takmer celé auto vrátane interiéru oheň úplne zničil.

​Hasiči počas likvidovania požiaru dostali hlásenie o požiari ďalšieho auta, ktoré bolo zaparkované na inej ulici. Išlo o vozidlo rovnakej značky aj farby, ktoré užíval brat majiteľa firmy. Aj v tomto prípade sa ho pokúsil niekto zapáliť. Našťastie sa to páchateľovi nepodarilo, keďže obhoreli len plasty na spodnej strane čelného skla. Zrejme ho pri tom musel niekto, alebo niečo vyrušiť.

Majiteľ firmy si myslí, že za požiarom môže stáť istý človek, s ktorým sa dodnes súdi. Bližšie to však konkretizovať nechcel. Požiarom sa už zaoberá aj polícia, ktorá má vraj k dispozícii aj kamerové záznamy, na ktorých je údajne vidieť podozrivú osobu.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:45 Súdna sieň
15:00 Kutyil s.r.o. II.
15:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
13:45 Dovidenia, stará mama ! II.
14:20 Profesionáli
15:15 Nákupné maniačky
14:00 JAG V.
15:00 Kosti
16:00 Doktori II.
14:05 Robošváb II.
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Ferdo Mravec
13:00 American Teen
14:50 Růžový a černý
16:40 Pan Dokonalý