Odhodil ruksak ku kontajneru a utiekol. Dajte ho mame, kričal

Odhodil ruksak ku kontajneru a utiekol. Dajte ho mame, kričal

BRATISLAVA / Bratislavčania sa stali v pondelok ráno svedkami nezvyčajného chovania muža, ktorý neďaleko nákupného centra odhodil ruksak so slovami, aby ho dali mame a následne ušiel. Na miesto dorazilo niekoľko kriminalistov.

V pondelok okolo 9:00 ráno nahlásili obyvatelia Ružinova zvláštne konanie muža neďaleko nákupného centra OC Central. "Toto dajte mojej mame!" kričal a odhodil ruksak ku kontajneru a ušiel.

V krátkom čase dorazilo na ulicu niekoľko policajných hliadok a špecialisti. Podozrivý ruksak skončil v ich rukách. Nenachádzali sa v ňom žiadne nebezpečné látky a ani veci pochádzajúce z trestnej činnosti. Vzhľadom na to, že polícia po preverení udalosti nezistila spáchaniu žiadneho trestného činu ani priestupku, danou vecou sa ďalej nezaoberá.

Pár metrov od miesta, kde muž odhodil ruksak bola pred jedným z vchodov a na chodníku krv a žiletky, ktoré by mali patriť výtržníkovi. Informácie, či sa muž zámerne zranil a či sa ho podarilo vypátrať nám polícia nemohla poskytnúť.

Polícia od soboty pátra aj po 39-ročnom Štefanovi, ktorí sa povzbudený alkoholom rozhodol zaplávať si v jazere. Keď sa ani po hodine nevracal, kamaráti ho začali hľadať. Pozrite si reportáž:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:50 POLICAJTI V AKCII
17:00 NOVINY O 17:00
17:25 ZÁCHRANÁRI
15:50 Najlepšie svetové videá V.
16:45 Profesionáli II.
17:45 Súdna sieň
16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
18:00 Kosti VIII.
16:10 Malý Elvis a priatelia
16:35 Príšerky zo skúmavky
16:50 Pat a Mat
14:30 Skleněný zámek
16:45 Život ryb
18:25 Ztracený ráj