Hasiči zachraňovali 29-ročného kolegu. Na motorke vpálil do auta

Hasiči zachraňovali 29-ročného kolegu. Na motorke vpálil do auta

DUBNICA NAD VÁHOM / Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zachraňovali svojho kolegu, ktorý havaroval na motocykli. S vážnymi zraneniami ho do nemocnice previezol záchranársky vrtuľník. Na mieste bol aj reportér TV JOJ Ľubomír Trautenberger.

K nehode došlo v sobotu podvečer medzi Dubnicou nad Váhom a Nemšovou na moste ponad diaľnicu. Dvadsaťdeväťročný hasič, ktorý v čase svojho voľna šiel na motorke, v plnej rýchlosti vpálil do aute pred ním, ktoré práve odbočovalo na diaľnicu.

"Pravdepodobne išiel ten motocyklista vyššou rýchlosťou, ako je v tomto úseku dovolená a vodič auta mu vošiel do jazdnej dráhy, pravdepodobne ten vodič buď neodhadol alebo prehliadol toho motocyklistu," uviedol dopravný znalec, Milan Holéci. 

Po náraze mladý hasič vyletel a dopadol asi 20 metrov od auta. S vážnymi zraneniami v oblasti panvy ho do nemocnice prevážal vrtuľník. Vo vozidle bola štvorčlenná posádka, všetkých previezli sanitkami do nemocnice. Presné príčiny a okolnosti nehody vyšetruje polícia. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade. Vodička chcela odbočiť, nevšimla si ale prichádzajúcu motorku. po silnom náraze auto aj motorku odhodilo: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 PRÁZDNINY
21:55 VEĽKÝ BALÍK
23:00 Stratené duše I.
20:45 Pravdivé lži
23:40 Hawaii 5.0 VIII.
00:40 Homeland: V mene vlasti VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:00 Vtierka Castle II.
22:55 ŽREBOVANIE
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
20:15 Tankový prapor
21:45 Láska po anglicku
23:30 Temné kouty