Hasiči zachraňovali 29-ročného kolegu. Na motorke vpálil do auta

Hasiči zachraňovali 29-ročného kolegu. Na motorke vpálil do auta

DUBNICA NAD VÁHOM / Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zachraňovali svojho kolegu, ktorý havaroval na motocykli. S vážnymi zraneniami ho do nemocnice previezol záchranársky vrtuľník. Na mieste bol aj reportér TV JOJ Ľubomír Trautenberger.

K nehode došlo v sobotu podvečer medzi Dubnicou nad Váhom a Nemšovou na moste ponad diaľnicu. Dvadsaťdeväťročný hasič, ktorý v čase svojho voľna šiel na motorke, v plnej rýchlosti vpálil do aute pred ním, ktoré práve odbočovalo na diaľnicu.

"Pravdepodobne išiel ten motocyklista vyššou rýchlosťou, ako je v tomto úseku dovolená a vodič auta mu vošiel do jazdnej dráhy, pravdepodobne ten vodič buď neodhadol alebo prehliadol toho motocyklistu," uviedol dopravný znalec, Milan Holéci. 

Po náraze mladý hasič vyletel a dopadol asi 20 metrov od auta. S vážnymi zraneniami v oblasti panvy ho do nemocnice prevážal vrtuľník. Vo vozidle bola štvorčlenná posádka, všetkých previezli sanitkami do nemocnice. Presné príčiny a okolnosti nehody vyšetruje polícia. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade. Vodička chcela odbočiť, nevšimla si ale prichádzajúcu motorku. po silnom náraze auto aj motorku odhodilo: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:40 Fanfán tulipán
17:45 PRÁZDNINY III.
19:00 Krimi
15:55 LUCKY ROOM
17:10 "Já to tedy beru, šéfe...!"
19:15 Simpsonovci XXVII.
16:05 Kosti II.
17:05 Kosti II.
18:05 Kosti II.
16:40 Sníček
16:50 Emka to vie - Pozor drogy!
17:00 Zabi nudu! II.
14:50 Slunce, seno, erotika
16:50 Anděl v utajení
18:25 Lord of the Dance