Nehoda kamiónu na D1. Vodiči uviazli na ceste v najväčších horúčavách

Nehoda kamiónu na D1. Vodiči uviazli na ceste v najväčších horúčavách

SENEC / Presne počas poludnia zostali stovky vodičov na rozpálenej diaľnici D1. Zablokovala ju nehoda nákladného auta medzi Sencom a Blatným. Asfalt na mieste nehody pokryla vrstva kukurice.

Krátko po pol desiatej hodine bola na operačné stredisko nahlásená dopravná nehoda kamióna na diaľnici D1 medzi výjazdom Senec a výjazdom Blatné v smere do Trnavy.

​Po príjazde na miesto zásahu hasiči zistili, že ide o dopravnú nehodu nákladného motorového vozidla naloženého kukuricou, ktoré sa prevrátilo nabok a zablokovalo diaľnicu D1 v smere do Trnavy. Následkom nehody sa kukurica, ktorú kamión prevážal, rozsypala po diaľnici.

Vodič havarovaného vozidla neutrpel žiadne zranenia. Hasiči vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia a zachytili unikajúce prevádzkové kvapaliny. Z dôvodu vysokých teplôt bol na miesto udalosti vyslaný evakuačný autobus HaZZ, v ktorom bude vodičom uviaznutým v kolóne poskytnutý klimatizovaný priestor.

Na mieste nebola nahlásená žiadna zranená osoba. Momentálne rieši Hasičský a záchranný zbor distribúciu vody pre uviaznuté vozidlá na diaľnici.

Diaľnica je opäť prejazdná.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/ Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green