Ďalší výbuch bankomatu. Tentokrát bola krádež úspešná

Ďalší výbuch bankomatu. Tentokrát bola krádež úspešná

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU / V Bánovciach nad Bebravou v noci úradovali zlodeji. Násilím vybrali peniaze z jedného z bankomatov. Použili na to špeciálne zostrojený výbušný systém.

K výbuchu došlo na sídlisku v Bánovciach nad Bebravou. Páchatelia išli po peniazoch v bankomate. "V Bánovciach nad Bebravou časti Dubnička došlo ku krádeži v automate, ktorý sa nachádza na predajni," potvrdil policajný hovorca Pavol Kudlička. Podľa miestnych práve v pondelok doňho pracovníci sbs priviezli peniaze. Okolo tretej v noci bolo počuť mohutný výbuch. O pár minút podľa očitých svedkov od bankomatu utekali dvaja ľudia.

Páchatelia si so sebou priniesli propanbutánovú a kyslíkovú fľašu. Od nich viedli hadice rovno do bankomatu. Detonácia ho poškodila a páchatelia z neho podľa informácií TV JOJ vzali všetky peniaze a z miesta ušli. Podľa informácií TV JOJ z prostredia polície zlodeji z bankomatu ukradli viac ako 100 000 eur. Na mieste nechali nielen fľaše, ale aj skrutkovače a tašku. Polícia miesto opáskovala a zaisťovala stopy niekoľko hodín. Prišli tam aj špecialisti z kriminalisticko-expertízneho ústavu.

Iba deň pred lúpežou sa pokúsili o to isté v obci Pliešovce (okres Zvolen), ale bezúspešne. Pozrite si archívnu reportáž:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Herkules
22:40 Pozri, Mupet, kto tu vraždí!
00:45 Pach krvi 2
22:00 Rozsudok smrti
00:15 SVET POD HLAVOU
01:45 Admirál
22:00 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Nákupné maniačky
22:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:20 Požiarnik Sam IX.
22:35 Zabi nudu! II.
21:55 Vzkaz v láhvi
23:55 Pohanský král
01:45 Konkurs