Hlboko v horách nad Banskou Štiavnicou našli ľudské pozostatky

Hlboko v horách nad Banskou Štiavnicou našli ľudské pozostatky

BANSKÁ ŠTIAVNICA / Podľa lekára išlo zrejme o muža nižšieho vzrastu. Čo bolo príčinou smrti ale povedať nevedel. Polícia nepozná jeho totožnosť ani približný vek.

Telo muža oblečené ešte v zimnej vetrovke našli v lesnom poraste nad obcou Svätý Anton. Vysoko v kopcoch, ďaleko od cesty, v strmom teréne ležalo telo v zimnom oblečení. Hrubú vetrovku, pod ktorou bolo telo našli úplnou náhodou lesní robotníci.

Podľa polície ide o telo muža nižšieho vzrastu, zhruba 170 cm vysokého štíhlej postavy. No nič viac zatiaľ povedať nevedia. Neznáma zostáva totožnosť, vek obete či okolnosti, za ktorých k úmrtiu v lese došlo. "Keďže nájdená osoba mužského pohlavia a nezistenej totožnosti bola v značnom štádiu rozkladu, súdny lekár nemohol potvrdiť, ani vylúčiť známky násilia. Na určenie presnej príčiny smrti a predpokladanej doby úmrtia bola nariadená súdna pitva," potvrdila hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystricii Mária Faltániová.

Muž mal na sebe zimnú vetrovku čiernohnedej farby, tmavomodré rifle a čierne pracovné topánky. Polícia začala v tomto prípade trestné stíhanie pre usmrtenie.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:15 Dr. House V.
15:10 NAŠI III.
16:00 POLICAJTI V AKCII
14:35 Panelák
15:45 MacGyver
16:45 Simpsonovci XVII.
14:30 Ochranca II.
15:30 Spravodlivosť v krvi VII.
16:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
14:55 Sherm a jeho mikróby
15:10 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:30 Sam a Max
14:40 Cvokař
16:35 Za lepší život
18:20 Arthur a Minimojové