Hlboko v horách nad Banskou Štiavnicou našli ľudské pozostatky

Hlboko v horách nad Banskou Štiavnicou našli ľudské pozostatky

BANSKÁ ŠTIAVNICA / Podľa lekára išlo zrejme o muža nižšieho vzrastu. Čo bolo príčinou smrti ale povedať nevedel. Polícia nepozná jeho totožnosť ani približný vek.

Telo muža oblečené ešte v zimnej vetrovke našli v lesnom poraste nad obcou Svätý Anton. Vysoko v kopcoch, ďaleko od cesty, v strmom teréne ležalo telo v zimnom oblečení. Hrubú vetrovku, pod ktorou bolo telo našli úplnou náhodou lesní robotníci.

Podľa polície ide o telo muža nižšieho vzrastu, zhruba 170 cm vysokého štíhlej postavy. No nič viac zatiaľ povedať nevedia. Neznáma zostáva totožnosť, vek obete či okolnosti, za ktorých k úmrtiu v lese došlo. "Keďže nájdená osoba mužského pohlavia a nezistenej totožnosti bola v značnom štádiu rozkladu, súdny lekár nemohol potvrdiť, ani vylúčiť známky násilia. Na určenie presnej príčiny smrti a predpokladanej doby úmrtia bola nariadená súdna pitva," potvrdila hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystricii Mária Faltániová.

Muž mal na sebe zimnú vetrovku čiernohnedej farby, tmavomodré rifle a čierne pracovné topánky. Polícia začala v tomto prípade trestné stíhanie pre usmrtenie.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
08:40 Oskar v balóne
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa