Nehoda za tunelom Sitina: Zrazilo sa šesť áut

Nehoda za tunelom Sitina: Zrazilo sa šesť áut

Archívna reportáž
embed kód
BRATISLAVA / V stredu krátko pred desiatou hodinou dopoludnia sa stala dopravná nehoda viacerých osobných áut. Tie sa zrazili za tunelom Sitina smerom na most Lafranconi. Na mieste sú všetky záchranné zložky.

Za tunelom Sitina smerom na most Lafranconi došlo v stredu dopoludnia k hromadnej dopravnej nehode. Ako uviedlo Prezídium Hasičského a záchranného zboru na mieste sa zrazilo až šesť motorových vozidiel. Po nehode bola doprava obmedzená. Ľavý jazdný pruh zostal neprejazdný a čiastočne aj pravý. Hasiči okamžite zabezpečili miesto nehody. 

Hasičská jednotka na mieste poskytoval posádkam motorových vozidiel prvú pomoc. Taktiež vykonávala na vozidlách protipožiarne opatrenia. Podľa našich informácií museli po príchode na miesto záchranári ihneď začať s ošetrovaním. "Nehoda si vyžiadala dvoch zranených, ktorí utrpeli ľahšie poranenia. Boli pri vedomí a v stabilizovanom stave. Po ošetrení boli ihneď prevezení do nemocnice v Ružinove a na Kramáre," uviedla Alena Krčová, hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby. 

Polícia dala neskôr vykonať všetkým vodičom dychovú skúšku. Výsledky boli negatívne. ​Policajti tak už začali s vyšetrovaním, kto z vodičov je zodpovední za túto hromadnú nehodu. Škoda je predbežne vyčíslená na 20 tisíc eur. 


Pozrite si archívnu reportáž o dopravnej nehode, kde sa prevrátila cisterna s benzínom: 

Zdroj: noviny.sk/FB

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
10:55 Policajti v akcii
08:30 Kosti XII.
09:25 Kosti XII.
10:40 IQ Taxi
08:15 Divoké kone
09:50 Divoké kone
11:15 Prvé oddelenie II.
08:55 Rapotáčik 2
09:00 Ovečka Shaun II.
09:10 Ocko hrdina
07:45 Láska na tři roky
09:35 Rodinná loupež
11:15 Mopsík k zulíbání