Pri zrážke policajného auta s autobusom zahynul jeden z policajtov

Pri zrážke policajného auta s autobusom zahynul jeden z policajtov

GALANTA / V stredu ráno došlo k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej sa zrazilo policajné auto s autobusom. Následkom nehody prišiel o život 31-ročný policajt. Druhý, 30-ročný policajt je ťažko zranený.

V policajnom aute sedeli policajti z obvodného oddelenia Bratislava - Staré mesto. Podľa informácií TV JOJ práve nastúpili do služby.  Po tom ako došlo k zrážke, obaja policajti vyleteli z vozidla. Jeden z policajtov bol na mieste mŕtvy. Druhého operujú v galantskej nemocnici. Vodič autobusu pri nehode utrpel ľahké zranenia, ošetrili ho na mieste nehody. "Po naložení pacienta do sanitného vozidla hasiči zistili, že začal horieť vymrštený motor z osobného motorového vozidla. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bolo nasadené zariadenie na rýchly zásah. Vodičovi autobusu bolo poskytnutá predlekárska prvá pomoc, mal drobné zranenia," uviedol riaditeľ okresného riaditeľstva hasičov Zoltán Tánczos.

Okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania. 

Podľa prvotných informácií išli policajti, zaradení na Obvodnom oddelení v Bratislave, po obchvate mesta Galanta, keď z nezistených príčin prešli do protismeru, kde došlo k zrážke s autobusom.

Zdroj: noviny.sk, Facebook - Polícia SR

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:05 Súdna sieň
10:00 Súdna sieň
11:00 ZÁCHRANÁRI
09:20 Simpsonovci IV.
10:05 MACGYVER: NOVÉ ČAST0I II.
11:25 NOVÉ BÝVANIE
09:25 Policajt z L.A.
10:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II.
11:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
09:30 Zubor Pompík
09:40 Ovečka Shaun II.
09:50 ZáchranáRik II.
08:35 Moje krásná učitelka
10:25 Zlatý holky
12:20 Iluzionista