Pri zrážke policajného auta s autobusom zahynul jeden z policajtov

Pri zrážke policajného auta s autobusom zahynul jeden z policajtov

GALANTA / V stredu ráno došlo k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej sa zrazilo policajné auto s autobusom. Následkom nehody prišiel o život 31-ročný policajt. Druhý, 30-ročný policajt je ťažko zranený.

V policajnom aute sedeli policajti z obvodného oddelenia Bratislava - Staré mesto. Podľa informácií TV JOJ práve nastúpili do služby.  Po tom ako došlo k zrážke, obaja policajti vyleteli z vozidla. Jeden z policajtov bol na mieste mŕtvy. Druhého operujú v galantskej nemocnici. Vodič autobusu pri nehode utrpel ľahké zranenia, ošetrili ho na mieste nehody. "Po naložení pacienta do sanitného vozidla hasiči zistili, že začal horieť vymrštený motor z osobného motorového vozidla. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bolo nasadené zariadenie na rýchly zásah. Vodičovi autobusu bolo poskytnutá predlekárska prvá pomoc, mal drobné zranenia," uviedol riaditeľ okresného riaditeľstva hasičov Zoltán Tánczos.

Okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania. 

Podľa prvotných informácií išli policajti, zaradení na Obvodnom oddelení v Bratislave, po obchvate mesta Galanta, keď z nezistených príčin prešli do protismeru, kde došlo k zrážke s autobusom.

Zdroj: noviny.sk, Facebook - Polícia SR

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SUPERMAMA
05:10 Jazda
05:30 Letecké katastrofy VII.
06:25 Prvé oddelenie II.
05:10 Súdna sieň
05:50 TIPOS INFO
05:55 Profesionáli III.
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:55 Touha zvítězit
09:15 Asterix: Sídliště bohů
10:50 Skačkané prázdniny