Pri zrážke policajného auta s autobusom zahynul jeden z policajtov

Pri zrážke policajného auta s autobusom zahynul jeden z policajtov

GALANTA / V stredu ráno došlo k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej sa zrazilo policajné auto s autobusom. Následkom nehody prišiel o život 31-ročný policajt. Druhý, 30-ročný policajt je ťažko zranený.

V policajnom aute sedeli policajti z obvodného oddelenia Bratislava - Staré mesto. Podľa informácií TV JOJ práve nastúpili do služby.  Po tom ako došlo k zrážke, obaja policajti vyleteli z vozidla. Jeden z policajtov bol na mieste mŕtvy. Druhého operujú v galantskej nemocnici. Vodič autobusu pri nehode utrpel ľahké zranenia, ošetrili ho na mieste nehody. "Po naložení pacienta do sanitného vozidla hasiči zistili, že začal horieť vymrštený motor z osobného motorového vozidla. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bolo nasadené zariadenie na rýchly zásah. Vodičovi autobusu bolo poskytnutá predlekárska prvá pomoc, mal drobné zranenia," uviedol riaditeľ okresného riaditeľstva hasičov Zoltán Tánczos.

Okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania. 

Podľa prvotných informácií išli policajti, zaradení na Obvodnom oddelení v Bratislave, po obchvate mesta Galanta, keď z nezistených príčin prešli do protismeru, kde došlo k zrážke s autobusom.

Zdroj: noviny.sk, Facebook - Polícia SR

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
08:40 Oskar v balóne
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa