Manželia nastupovali do auta, keď v plnej rýchlosti do nich ďalšie vrazilo

Manželia nastupovali do auta, keď v plnej rýchlosti do nich ďalšie vrazilo

KLENOVÁ / Manželia pred vlastným domom nastupovali do auta, keď do nich v plnej rýchlosti vrazilo iné vozidlo. Podľa svedkov, muža po náraze odhodilo na cestu. Žena, ktorá už síce sedela v aute, utrpela tiež zranenia. Záchranári museli všetkých previezť do nemocnice.

Nehoda sa stala v utorok okolo pol deviatej ráno, manželia mali auto zaparkované pred domom a práve doň chceli nastúpiť. "Oni išli do Sniny práve, manželka nastúpila aj on chcel nastúpiť a v tom prišlo zhora auto," hovorí svedok nehody.

Ľudia v dedine počuli strašnú ranu. Po náraze podľa slov svedkov odhodila muža na cestu. Manželka, ktorá sedela v aute sa tiež zranila rovnako aj vodička, ktorá do nich vrazila. Všetkých troch záchranári odviezli do nemocnice. "Všetci utrpeli zranenia hlavy a boli prevezení do nemocnice v Snine," uvádza hovorkyňa operačného strediska záchranárov Alena Krčová. 

Polícia nehodu zdokumentovala a v prípade začala trestné stíhanie. "19-ročná vodička nebola podrobená dychovej skúške, nakoľko to nebolo možné z dôvodu jej zranení. Na zistenie prítomnosti alkoholu u nej jej bola odobratá krv," informuje policajná hovorkyňa Jana Migaľová. 
Príčina nehody zatiaľ známa nie je. Zdemolované auto odtiahli miestni pomocou traktora.

Pozrite si archívnu reportáž o inej nehode: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja - CELEBRITNÁ VÝZVA
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:20 Simpsonovci III.
18:45 Kutyil s.r.o. II.
19:30 TIPOS INFO
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Kosti V.
18:35 Bolek a Lolek sa hrajú
18:45 Myšiak Anatole
19:10 Bob a Bobek králiky z klobúka
18:30 Rodinná loupež
20:15 Absurdistán
21:50 Za borovicovým hájem