Vodička uviazla s autom na koľajniciach. Od smrti ju delili sekundy

Vodička uviazla s autom na koľajniciach. Od smrti ju delili sekundy

ROCKLAND / Vodička zažila na Štedrý deň chvíle plné hrôzy. Autom totiž zapadla uprostred železničného priecestia v čase, keď sa proti nej rútil vlak.

Doslova sekundy delili vodičku v americkom Rocklande tmavého sedanu od smrti. Jej auto uviazlo na koľajniciach v čase, keď sa blížil vlak. Jeden zo svedkov, ktorý bol na blízku, okamžite pribehol k autu. "Kričal som na vodičku, že si musí pohnúť," povedal svedok Richie Donovan. Zmätená žena za volantom v poslednej chvíli vyskočila z auta.

"Počul som pískanie vlaku. Vyzeralo to nebezpečne," hovorí Donovan. Niekoľko ľudí sa auto snažilo odtiahnuť preč, no neúspešne. Nasledovala zrážka s vlakom, po ktorej z vozidla zostal len vrak. "Rušňovodič evidentne brzdil, ale nárazu už nedokázal zabrániť. Vlak potom tlačil auto pred sebou niekoľko stoviek metrov," povedal šéf miestnej polície Pete Walker. 

Vodička tvrdila polícii, že zle odbočila a zapadla uprostred priecestia. "Držal som ju za ruku. Naťahovala sa za osobnými vecami, ktoré zostali v aute. Ale v takejto situácii je život o niečo dôležitejší, ako nejaká kabelka či mobil," hovorí Donovan. Pri kolízii sa našťastie nikto nezranil. Nehoda je predmetom vyšetrovania.

Pozrite si archívnu reportáž o zachránenom mužovi:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:00 Pat a Mat
05:40 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
08:15 Návrat do budúcnosti 3
06:05 BUČKOVCI 3
07:25 Keď je pečenie umenie III.
07:55 Keď je pečenie umenie III.
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
05:05 12 darů do života
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání