Nevoľnosť alebo mikrospánok. V plnej rýchlosti narazil do auta s matkou a malým chlapcom

Nevoľnosť alebo mikrospánok. V plnej rýchlosti narazil do auta s matkou a malým chlapcom

BANSKÁ BYSTRICA / Rútiace sa auto, nad ktorým vodič zjavne stratil kontrolu, sa ocitlo v protismere. Na moste v Banskej Bystrici nabúralo do prichádzajúceho auta, v ktorom sedela mamička so 4-ročným synom. Keď videla, že prichádzajúce auto vôbec nebrzdí, snažila sa spomaliť a pripravila sa na náraz.

Pod nehodu sa podpísala zrejme náhla nevoľnosť alebo mikrospánok, keď 70-ročný vodič stratil nad autom kontrolu. Tridsaťosemročná Miroslava z Dúbravice viezla skoro ráno v aute svojho 4-ročného synčeka. Prechádzali mostom cez Banskú Bystricu, keď sa náhle proti nim vyrútilo z protismeru auto. Vodič za volantom akoby vôbec nevnímal, čo sa okolo neho deje, nebrzdil, ani sa nesnažil zrážke zabrániť.

Podľa polície muža zrejme premohla náhla nevoľnosť. Žena videla, ako sa auto približuje, preto ešte čo najviac spomalila a pripravila sa na náraz. Záchranári na mieste ošetrili jej malého syna a poskytli prvú pomoc 70-ročnému vodičovi. Previezli ho do nemocnice, kde budú lekári zisťovať, prečo nad vozidlom stratil kontrolu. Okolnosti vyšetruje polícia, 70-ročný muž však na mieste prišiel o vodičský preukaz.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

07:30 Súdna sieň
08:40 Súdna sieň
09:50 OCHRANCOVIA
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:45 Najkrajšie bývanie I.
09:50 Hľadá sa dom pre milionárov II.
07:30 Nákupné maniačky
09:00 Najlepšie torty
10:20 KLENOT TV
08:35 Oskar v balóne
08:50 Medzi nami zvieratkami
08:55 Rybičky Flip a Flap
08:00 Belmondo
09:50 Kouzelný Valentýn
11:30 Domácnost naruby