Na muža (42) sa prevrátil traktor s vlečkou. Nehodu neprežil

Na muža (42) sa prevrátil traktor s vlečkou. Nehodu neprežil

ORAVSKÁ LESNÁ / K nehode došlo v piatok večer na lesnej ceste. Ivan s kamarátom viezli brikety na kúrenie. Traktor s vlečkou sa prevrátil a zavalil ho. Zraneniam na mieste, žiaľ, podľahol.

Posádka leteckých záchranárov zo Žiliny v piatok vo večerných hodinách zasahovala v Oravskej Lesnej, kde sa v časti Flajšová na lesnej ceste prevrátil traktor s vlečkou. "V traktore sa viezli dvaja muži. Jedného z nich pri prevrátení zasiahla kabína traktora. Utrpel rozsiahle poranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a lekár mu už nedokázal pomôcť. Na mieste musel, žiaľ, konštatovať úmrtie," uviedla hovorkyňa leteckých záchranárov Zuzana Hopjaková. 

V dedine smútia, podľa miestnych bol Ivan spolahlivý a priatelský človek. Mal zrovna ísť oslavovať kamarátovu päťdesiatku. Namiesto oslavy v rodine chystajú pohreb. Druhý 62-ročný muž vyviazol s ľahšími poraneniami a odreninami na tele. Po prvotnom ošetrení ho polícia previezla k vrtuľníku, ktorý ho letecky transportoval do nemocnice v Dolnom Kubíne. "Zatiaľ z nezistených príčin sa traktor prevrátil. pri prevrátení došlo k usmrteniu 42-ročného muža sediaceho v traktore," hovorí hovorkyňa policajtov Jana Balogová.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, SITA

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 Policajti v akcii
06:00 Nákupné maniačky
06:55 Kutyil s.r.o. II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Maxipes Fík
06:40 Zlomené srdce
08:20 Rin Tin Tin
10:05 Mysli jako pes