Šéf odboru školstva v Bardejove sadol za volant s vyše 2 promile

Šéf odboru školstva v Bardejove sadol za volant s vyše 2 promile

BARDEJOV / V rukách mužov zákona skončil ďalší opitý vodič. Tentoraz si na šoférovania s alkoholom v krvi trúfol šéf odboru školstva na Mestskom úrade v Bardejove. Po nociach strávených v policajnej cele za to skončil pred súdom.

Štyridsaťštyriročného muža za volantom auta zastavila policajná hliadka na Priemyselnej ulici v Bardejove. Po výsledku dychovej skúšky skončil v policajnej cele. K incidentu došlo v nedeľu asi hodinu po polnoci.

Muž za volantom auta nafúkal podľa polície pri prvej dychovej skúške viac ako dve promile. Bol obvinený z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a po nociach strávených v policajnej cele skončil pred súdom. Dostal 500 eurovú pokutu, 5-mesačnú podmienku a 2-ročný zákaz šoférovať.

Primátor mesta ako jeho nadriadený o jeho osude, ako vedúceho odboru školstva, rozhodne po osobnom rozhovore a v medziach zákona. "Je predčasné o tom rozprávať, štyri dni som ho nevidel," povedal Boris Hanuščák, primátor Bardejova.

Trestný rozkaz je od utorku právoplatný. Obvinený úradník odišiel po verdikte zo súdu bez slova. V práci aktuálne čerpá dovolenku. Primátor ho považuje za kvalitného pracovníka.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 NOVÝ ŽIVOT
21:45 NA HRANE
22:30 Sedem
20:25 Thor
22:55 Nečakaný útok
00:55 Letecké katastrofy XVI.
21:10 Dr. House IV.
22:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
23:10 Myšlienky vraha VI.
21:05 Okido II.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Dopis na rozloučenou
21:55 Rodiče na tahu
23:40 Pojď se mnou