Zviedol dievča (16), neskôr zapojil aj jeho sestru (14)

Zviedol dievča (16), neskôr zapojil aj jeho sestru (14)

MIAMI / Polícia v Miami rieši prípad, z ktorého sa dvíha žalúdok. Mladá Španielka s manželom mali sexuálne zneužívať jej 14-ročnú sestru. Tá prišla do Ameriky na výmenný jazykový pobyt. Jeden zo zvrátenej dvojice je však už mŕtvy. Muž spáchal samovraždu krátko po prepustení na kauciu. Advokát obvinenej teraz tvrdí, že manžel ju zmanipuloval.

Zvrátený príbeh sa začal ešte predtým ako pricestovalo 14-ročné dievča do Miami. Najskôr prišla k Daleovi Learymu a jeho vtedajšej žene na výmenný pobyt vtedy 16-ročná Španielka Marta. Medzi ňou a domácim to však zaiskrilo. Leary sa so svojou ženou rozviedol a Martu si zobral pár dní po dovŕšení 18 rokov. Zvláštne bolo to, že exmanželka s nimi v dome stále bývala.

O dva roky neskôr prišla za Martou jej 14-ročná sestra. A v dome sa pre ňu začalo peklo. Dvojica ju nútila, aby im asistovala pri posteľových scénach a pornografických fotkách. Dievča ich však udalo a oboch manželov zatkli. Martin advokát však tvrdí, že ona sama je v celom prípade obeťou. „Nemala ani 16, keď sem prišla. Bola sama v krajine, kde nikoho nepoznala. Nevedela dokonca ani jazyk a nemala priateľov. Dale ju zmanipuloval. Z dôkazov, ktoré sa chystám predložiť, bude zrejmé, že v skutočnosti bola jeho obeťou,“ hovorí obhajca Marty, Javier Viera.

Learyho však už nevypočujú. Začiatkom mesiaca ho pustili na kauciu. O pár dní ho našli mŕtveho v naštartovanom aute v jeho garáži. Vedľa neho sedela práve jeho prvá manželka. Tá pokus o dvojitú samovraždu nakoniec prežila. Vyšetrovatelia chcú teraz zistiť, či nemala so sexuálnym zneužívaním 14-ročnej tiež niečo spoločné.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:10 POLICAJTI V AKCII
09:25 Súdna sieň
10:35 Súdna sieň
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Ochranca III.
09:50 Ochranca III.
07:10 Panelák
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
08:30 Bolek a Lolek na Divokom Západe
08:40 Oskar v balóne
08:55 Medzi nami zvieratkami
08:20 Vdaná nevěsta
09:55 Vánoční srdce
11:35 Dvě svatby