Posádku auta nielen zbili, ale im ho aj ukradli

Posádku auta nielen zbili, ale im ho aj ukradli

HUMENNÉ / Prišli hľadať sestru, no skončilo sa to bitkou a krádežou. Štyria Trebišovčania v Humennom zažili nepríjemnú situáciu. Partia mužov v dvoch autách ich zablokovala, zbila a ešte im aj ukradli ich vozidlo.

Dvadsaťšesť ročný Michal z Trebišova vraví, že v aute bol spolu s otcom a svojimi dvoma synmi. V osade Podskalka hľadali jeho sestru, keď im miestni povedali, že je v Porúbke. Vybrali sa tam autom a potom sa to stalo.

"Chceli sme ísť domov, jeden nás zastavil a povedal – stiahni okno. Odkiaľ si? Z Trebišova. Už začali kopať do auta, skrížili nám cestu a povyťahovali nás," hovorí poškodený Michal Balog.

Michal vraví, že ich zablokovali dve autá. Z jedného vystúpili piati, z druhého štyria ľudia. Nielenže ich podľa Michalových slov zbili, ale dokonca i zobrali auto.

"Boli zadržané osoby podozrivé zo spáchania tohto skutku, následne boli umiestnené do cely predbežného zadržania," hovorí Jana Migaľová, hovorkyňa prešovských krajských policajtov.

Kým kriminalisti a technik dokumentovali situáciu v Porúbke, v samotnej osade zasahovali policajti z obvodného oddelenia v Humennom a tiež príslušníci pohotovostnej motorizovanej jednotky. Polícia už v tomto prípade začala stíhanie pre trestný čin lúpeže.

Zdroj: noviny.sk, tv joj

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

23:00 Neporaziteľný: Návrat kráľa
00:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
02:30 Krimi
22:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
01:25 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
01:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
23:05 Vraždy, ktoré šokovali
00:05 Vraždy, ktoré šokovali
01:05 Hawaii 5.0 VII.
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
23:40 Timothy ide do školy
22:20 Dívka z románu
23:55 Hele Muppete, kdo tady vraždí?
01:20 Vrtěti ženou