Po svojom ukradnutom aute sa rozhodol pátrať sám. Oplatilo sa

Po svojom ukradnutom aute sa rozhodol pátrať sám. Oplatilo sa

RUŽOMBEROK / Veľmi málo ukradnutých áut sa podarí vypátrať a vrátiť pôvodným majiteľom. V Ružomberku zobral okradnutý muž spravodlivosť do vlastných rúk a oplatilo sa.

Kurióznym na tomto prípade je najmä fakt, že jedno z ukradnutých áut, konkrétne strieborný Ford, našiel jeho majiteľ priamo na vozidle odťahovej služby. To stálo na parkovisku v Liptovskom Mikuláši, hneď vedľa frekventovaného cestného ťahu. Potom ako majiteľ Fordu oznámil, že vie, kde sa jeho kradnuté auto nachádza, prišli miesto zaistiť policajti.

Redaktorke TV JOJ sa podarilo spojiť s majiteľom odťahovej služby, na ktorej vozidle kradnutý Ford našli. Ten údajne nepojazdné auto kúpil od známeho, za pár desiatok eur a nemal ani tušenie, že je kradnuté. Druhé odcudzené vozidlo, Opel Astru, vypátral majiteľ na Kláštornej ulici, medzi rodinnými domami.

Zamotaný prípad predaja a nákupu kradnutých áut vyšetrujú ružomberskí policajti. "V predmetnej veci momentálne vykonávame procesné úkony. Poverený príslušník začal trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže. akonáhle to dôkazná situácia dovolí, poskytneme k prípadu viac informácií," hovorí Jana Baloghová, hovorkyňa KR PZ Žilina.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 UHORČÍK
21:30 HROBÁRI
22:10 HROBÁRI
20:25 Silnejší
01:00 Voda pre slony
03:10 Profesionáli II.
21:00 Myšlienky vraha II.
22:00 Hawaii 5.0 X.
22:55 Vikingovia V.
21:05 Okido I.
21:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Věčně mladá
22:15 Pomsta je sladká
01:40 Strážce spravedlnosti I.