Žena vypadla z idúceho kamióna, na mieste zomrela

30.06.2016 19:20 Noviny.sk Krimi

Žena vypadla z idúceho kamióna, na mieste zomrela

MADUNICE / Počas jazdy vypadla z kabíny kamióna 33-ročná žena z Maduníc a na mieste bola mŕtva. Polícia si myslí, že sa tak mohlo stať po tom, ako jej vodič nechcel zastaviť. Telo našiel svedok v obci Drahovce v okrese Piešťany.

Vodič kamióna predtým stál na odpočívadle pri Zelenči, kde mal vodič kamiónu povinnú prestávku. Z doposiaľ neznámych príčin do svojej kabíny vzal ženu, pričom polícia preveruje, za akých okolností a s akým cieľom.

Kamionista spolu so ženou vo vnútri následne vyšiel na diaľnicu smerom na Piešťany. Vodič kamióna pri Červeníku zišiel z cesty, prešiel obcou Madunice a žene odmietal zastaviť.

"Žena mala viaceré vážne poranenia v oblasti hlavy. Záchranári po príchode, žiaľ, už len skonštatovali, že im podľahla," povedal  hovorca Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Boris Chmel. 

Naháňala ich Felicia

Počas jazdy sa ho snažila zastaviť posádka Felicie. Dvaja muži totiž 33-ročnú ženu poznali. Polícia zatiaľ výpoveď vodiča nemedializuje. Do úvahy tak pripadá niekoľko verzií: Podľa jednej z nich, s ktorou pracuje aj polícia, mohlo ísť o ľudí, ktorí obchodujú s jej telom. Ďalšou verziou je, že žena mohla muža okradnúť a preto ju nechcel z kabíny pustiť.

Mužov prepustili

Žena pravdepodobne vyskočila z kamióna sama. Nie je totiž možné, aby ju z neho vyhodil vodič. Celá kabína má totiž približne 2,5 metra a teda nie je možné, aby sa vodič počas šoférovania presunul na druhú stranu.

"Polícia začala trestné stíhanie pre obmedzovanie osobnej slobody," potvrdila trnavská policajná hovorkyňa Martina Kradatusová.

Vzhľadom na to, že nebolo v prípade možné obviniť konkrétnu osobu, boli zadržaní muži prepustení na slobodu. Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje, prebieha znalecké dokazovanie a vyhodnocovanie zaistených stôp. Incident sa stal ešte v utorok skoro ráno.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:45 Profesionáli VII.
20:30 Nemilosrdní
22:30 Crank: Zastaň a zomrieš!
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VI.
20:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:30 Životy svatých 1/2
20:15 Slon na útěku
21:55 Suburbicon: Temné předměstí