Jasno
22°
Bratislava
Zuzana
11.8.2022
Díleri skryli drogy rafinovane. Policajtov ale neoklamali
Zdielať na
Krimi

Díleri skryli drogy rafinovane. Policajtov ale neoklamali

BRATISLAVA / Po posledných protidrogových akciách na západe a východe Slovenska sa Národná kriminálna agentúra zamerala priamo na Bratislavu. Na mušku si zobrali bratislavských dílerov marihuany. Policajtov prekvapila ich rafinovaná skrýša na drogy.

Národná kriminálna agentúra sledovala dílerov už dlhšie. Cieľom policajtov bolo odhaliť ich nové metódy obchodovania s drogami. 

V uliciach hlavného mesta díleri používajú stále sofistikovanejšie úkryty pre dávky určené konečným konzumentom. Začiatkom týždňa v bratislavskej Petržalke a Dúbravke policajti vykonali sedem prehliadok rôznych objektov.

Odhalili 42 gramov marihuany, dôkladne zabalenej a ukrytej v plechovke známeho nealkoholického nápoja. Zaistili i predmety súviasiace s drogovou trestnou činnosťou.

" V rukách polície skončili aj počítače a mobilné telefóny," potvrdil policajný hovorca Michal Slivka.

Z drogovej trestnej činnosti obvinil vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry trojicu Bratislavčanov vo veku od 24 do 34 rokov. Všetkým teraz hrozí v prípade dokázania viny až 15 ročné väzenie.

Razie na dílerov

Najaktuálnejší zásah kukláčov z NAKA prebiehal v stredu podvečer v Seredi. Opäť tam policajti zasahovali v súvislosti s drogami, a to v blízkosti supermarketu priamo v centre mesta.

Polícia ale žiadne podrobnosti k tomuto prípadu zatiaľ neposkytla.

Pozrite si reportáž:

Súvisiace články

Najčítanejšie