Jasno
31°
Bratislava
Kamil
14.7.2024
Učiteľ (33) zbil a a vyhodil z auta prostitútku, vraj nebol spokojný
Zdielať na

Učiteľ (33) zbil a a vyhodil z auta prostitútku, vraj nebol spokojný

KOMÁRNO / Učiteľ z Komárna dostal chuť na sex v aute. Dohodol si službu, s ktorou však vraj nebol spokojný. Mladú ženu preto vyhodil z auta, dobil ju a peniaze, ktoré jej pôvodne dal, si vzal späť. Obvinený je zo zločinu lúpeže.

Mladá slečna po polnoci skončila zbitá a okradnutá. Z auta ju vyhodil muž, ktorému vrak krátko pred tým poskytla sexuálne služby. "Ja som kričala o pomoc a nikto nič," hovorí zbitá žena.

Peniaze chcel naspäť

Dohoda vraj bola jasná, orálne uspokojenie v aute za desať tisíc forintov, čo je v prepočte približne 30 eur. Tie si však muž vzápätí žiadal od slečny späť. "Hneď ich chcel naspäť. Ale nedala som mu ich, lebo boli moje," hovorí zbitá žena.

Kopance a bitku vraj videla aj obyvateľka blízkeho paneláka, ktorá zavolala políciu. Muž medzičasom stihol slečnu, ktorú vysotil z auta na zem, dobiť a spôsobil jej otras mozgu. Peniaze, ktoré jej krátko pred tým dal, mu tak radšej, aj keď nedobrovoľne, vrátila.

Muž aj žena boli predvedení na políciu a vypočutí. Učiteľ, ktorý vyjadril svoju nespokojnosť fyzickou silou, bude čeliť obvineniu. "Vyšetrovateľka obvinila muža z Komárna zo zločinu lúpeže, za ktorý m,u v prípade preukázania viny hrozí zo zákona trest odňatia slobody na tri až osem rokov," uviedla nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Súvisiace články