Prostitútku (37) zo Šurian už v Seredi nechcú!

16.04.2013 07:43 Noviny.sk Krimi

Prostitútku (37) zo Šurian už v Seredi nechcú!

SEREĎ / Stačí neposlúchnuť úradné rozhodnutie a môžete sa stať nežiadúcou osobou. Dokazuje to aj nasledujúci príbeh. Prostitútka z juhu Slovenska dostala zákaz vstupu do Serede.

Nerešpektovala rozhodnutie súdu

Jana (37) poskytovala v Seredi sexuálne služby. Súd rozhodol, že sa v meste nesmie zdržiavať. Keďže Jana opätovne nerešpektovala rozhodnutie súdu, polícia ju poslala za mreže.

"Rozhodnutie Okresného súdu bolo vydané na základe zistenia, že obvinená nemá v meste Sereď prechodné bydlisko ani príbuzných, s prihliadnutím na účel, pre ktorý sa v meste zdržiavala," povedala hovorkyňa Krajského súdu v Trnave Barbora Hergottová.

Vraj potrebovala peniaze

Jana už dlhšiu dobu v meste poskytovala sexuálne služby na pre túto formu ukojenia zákazníkov obľúbenom mieste. Na Bratislavskej ulici v Seredi nie je problém stretnúť v ktorúkoľvek hodinu ženy poskytujúce toto remeslo. Väčšina z nich je drogovo závislá. "Policajti aj v tomto prípade ženu obvinili z marenia výkonu úradného rozhodnutia," potvrdil trnavský hovorca Michal Hanus.

1. marca súd rozhodol, že sa Jana nesmie zdržiavať v Seredi. Napriek tomu 5. apríla opäť pricestovala do mesta autobusom. Popoludní ju spozorovala policajná hliadka, ktorá ju predviedla na útvar polície a upozornili ju, že ešte raz a pôjde sedieť.

Jana sa 11. apríla opäť vrátila do Serede. Hliadka ju spozorovala na Niklovej ulici, kde sa snažila prebývať v jednej z chatrčí. Policajtom povedala, že jej došli peniaze a tak si prišla opäť privyrobiť. "Na základe rozhodnutia súdu v Galante policajná hliadka zo Serede eskortovala Janu do výkonu trestu odňatia slobody," doplnil Hanus.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

16:50 Na chalupe
17:55 Nové bývanie dizajn
19:00 Krimi
15:20 Mačka a pes
17:30 Denník ľadovej princeznej
19:45 Profesionáli VI.
16:55 9-1-1
17:55 9-1-1: Texas
18:55 Štyri svadby a jeden pohreb
17:10 MalinyJAMológia
17:25 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
17:50 Petronela Jabĺčková
16:55 Kdybych měl křídla
18:30 Ledová sezóna
20:15 Až na dno