Jasno
Bratislava
Bohdana
18.1.2022
Ďalší útok psa. Žena chránila dieťa, pohrýzol ju do prsníka
Zdielať na
Krimi

Ďalší útok psa. Žena chránila dieťa, pohrýzol ju do prsníka

V piatok predpoludním v Bratislave opäť útočil pes. Jeho majiteľ pravdepodobne zle zatvoril bránu a tak sa dostal na ulicu. Rozbehol sa priamo k matke s dieťaťom. Žena skončila v nemocnici.

Chránila svoje dieťa

Mladá žena sa spolu so svojou kamarátkou a dieťaťom v kočíku prechádzala po Hradskej ulici. O pol dvanástej zavolala na políciu, že ju napadol pes. Policajnej hliadke, ktorá prišla na miesto povedala, že najskôr videla, ako sa zviera približuje ku kočiaru, v ktorom bola jej dcéra. "Vystrašená žena sa preto rozhodla chrániť svoje dieťa, avšak pes po nej skočil a pohrýzol ju," uviedol policajný hovorca František Peczár.

Kamarátka mladej mamičky začala na psa kričať. Až potom prestal útočiť, zľakol sa a utiekol. Policajti začali preverovať, odkiaľ pes utiekol a komu patrí. Po chvíli našli jeho majiteľa. 54-ročný Bratislavčan sa vyjadril, že si nevšimol ako mu zviera utieklo. To, že nie je besný, dokladoval očkovacím preukazom. "Ide o psa leonbergera kríženého s nemeckým ovčiakom," dodal Peczár.

Pohrýzol ju do prsníka

Keďže pes pohryzol ženu do prsníka, previezli ju na ošetrenie do nemocnice. "Žena bola zranená v oblasti hrudníka, ošetrili ju ambulantne a prepustili do domácej opatery. Doba jej liečenia bude približne tri dni," uviedla hovorkyňa FNsP Petra Stano Maťašovská.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

SITA

Najčítanejšie