Zatiahnuté
-1°
Bratislava
Bibiána
2.12.2023
Marcelovi podpálili nový dom. Toto z neho ostalo...
Zdielať na

Marcelovi podpálili nový dom. Toto z neho ostalo...

Marcelovi zhorel v Snine dom. Stavať ho začali iba pred pár mesiacmi. Teraz sa nemá kam nasťahovať. A keďže bol z drevotriesky, oheň sa šíril extrémne rýchlo...

Zhorel dom z drevotriesky

Dom začal horieť krátko po polnoci a vzbĺkol ako zápalka. Miestni len tŕpli, aby sa plamene nerozšírili ďalej. Len pár metrov od horiaceho domu je totiž čerpacia stanica.

Keď okolo novostavby o pol jednej prechádzala policajná hliadka, všetko bolo ešte v najlepšom poriadku. No o 15 minút bola už celá stavba v plameňoch a pri dome bolo poškodené oplotenie.

Dom zapálili úmyselne

Sninskí hasiči dostali oheň pod kontrolu za pár minút. Pri hasení spotrebovali 15 tisíc litrov vody. "Pravdepodobne došlo k úmyselnému podpáleniu novostavby," potvrdil veliteľ hasičov Ervín Škutka.

A niekto sa dal naozaj záležať. Celý objekt podľa všetkého polial horľavou látkou, lebo hoci bola drevostavba ošetrená ochranným náterom, oheň sa šíril veľmi rýchlo.

Majiteľ domu vlastní aj vedľa stojacu čerpaciu stanicu. Len pár metrov od seba mal teda aj domov, aj prácu. Do domu sa mal nasťahovať už v novembri. Ako televízii povedal, zhorenú novostavbu nemá zmysel opravovať a zostáva ju len zbúrať. Škody predbežne vyčíslil na 40 000 eur.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

TV JOJ

Súvisiace články

Najčítanejšie správy