Dominika (13) mala sex s vojakom, ten si všetko nahrával

14.05.2012 07:26 Noviny.sk Krimi

Dominika (13) mala sex s vojakom, ten si všetko nahrával

Skončila v ústave, lebo nechodila do školy, kde sa jej údajne vysmievali spolužiaci. Jej bývalá pestúnka tvrdí, že to je dôsledok toho, že sa stala obeťou znásilnenia. Reč je o Dominike z Michaloviec, ktorú v roku 2009 mal do auta vlákať o 12 rokov starší Stanislav. Obžalovaný je zo sexuálneho zneužívania. No príbuzní dievčaťa tvrdia, že ju znásilnil a že by si zaslúžil tvrdší trest.

Dominika mala len 13

Bývalý profesionálny vojak mal vtedy 25 rokov, Dominika len 13. Na posledné pojednávanie neprišiel, svoju vinu priznal, ale tvrdí, že to bolo dobrovoľné.

Všetko nasvedčovalo tomu, že procesné strany čakajú záverečné reči a možno padne aj rozsudok. No napokon právny zástupca poškodenej navrhol ďalšie dokazovanie. Chce opäť vypočuť znalkyňu z odboru sexuológie.

Znalkyňa u obžalovaného už potvrdila deviáciu orientovanú na sexuálne nezrelé dievčatá. Poškodená strana ale chce dať preskúmať aj pohnútky, ktoré ho viedli k tomu, že si časť aktu zaznamenal na mobilný telefón.

Rozsudok stále nepadol...

Návrh poškodenej strany sa nepáčil obhajcovi obžalovaného. Podľa neho je to zbytočné naťahovanie procesu. Trestný čin bol preklasifikovaný, no rozsudok stále nepadol.

Jediné, čo sa za ten čas zmenilo, je to, že Dominika má dnes 17 rokov a zmeny v jej správaní už boli natoľko vážne, že skončila v reedukačnom domove. 

Dominikina teta a tiež bývalá pestúnka je zúfalá. Trvá na tom, že Dominika bola znásilnená a že jej správanie je len dôsledkom toho, že sa stala sexuálnou obeťou.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti TWITTER a vyhrajte!

Žena_čierna podprsenka_pozerá nabok_zadumaný pohľad_blondínka Zdroj: ISIFA/ilustračné foto

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Byť zdravý je výhra
20:25 Šport
19:30 Profesionáli II.
20:30 Letecké katastrofy XVII.
21:25 Česko Slovensko má talent
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha VII.
20:55 Kosti
19:35 Arthur a Minimojovia
20:00 Z rozprávky do rozprávky
20:10 Macko Uško
18:40 Hvězda na střední
20:15 Kukuřičný ostrov
22:10 Nevlastní dcera