Kamaráti si chceli uľaviť, zlodeji ich pri tom okradli

Kamaráti si chceli uľaviť, zlodeji ich pri tom okradli

Z pohostinstva na sídlisku, sa večer o deviatej vracali domov dvaja kamaráti z Komárna. Na vysvietenej ulici ich priamo pri močení prepadli dvaja muži. So zbraňou v ruke si od nich vzali peňaženku aj doklady.

Zlodeji ich vyrušili pri močení

Dvaja kamaráti sa na ceste z pohostinstva len na chvíľočku zastavili pri múre a prišli o takmer 500 eur. Bolo krátko po deviatej večer, rozsvietená ulica na najväčšom komárňanskom sídlisku. V blízkosti v tom čase nebolo živej duše.

"Vyšli sme z tej krčmy, Peter hovoril, že sa chce ešte vycikať, tak sa otočil smerom k múru. Aj ja, lebo som si chcel zafajčiť, ale videl som, že niekto sa blíži," hovorí okradnutý mladík.

Páchateľ mal pri sebe zbraň

Tvár dvoch neznámych zakrývala kapucňa, namierili si to ku kamarátom, od chrbta ich pritlačili ku stene a vytiahli na nich aj zbraň.

"Následne jednému z mladíkov zo zadného vrecka nohavíc vybral zlodej peňaženku, v ktorej mal finančnú hotovosť, bankomatové karty a osobné doklady," tvrdí nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Mužovi ukradli takmer 500 eur

Podľa hlasu mohli mať páchatelia vraj okolo 30 rokov. Okradnutému mužovi vzali takmer 500 eur – peniaze, ktoré v ten deň utŕžil predajom svojho nábytku, keďže sa práve sťahoval.

"Za zločin lúpeže a neoprávnené použitie elektronickej platobného prostriedku hrozí páchateľom zo zákona trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov," dopĺňa Bruchterová.

Zdroj: bugsy ho/ilustračné

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:20 Jurský svet
13:00 Twilight sága: Zatmenie
15:40 NOVÁ ZÁHRADA
11:30 "Můj brácha má prima bráchu"
13:55 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
15:15 PRAVÁ TVÁR
11:30 Lovci pokladov
12:35 Lovci pokladov
13:45 Dr. Dokonalý
12:00 Maxipes Fík
12:10 Dážďovečky
12:15 Medzi nami zvieratkami
11:15 Poslední čas na lásku
13:05 Zlatý holky
14:55 Maggie má plán