Tatér vytetoval klientke na pažu nesprávne meno syna. Žena dieťa premenovala

Tatér vytetoval klientke na pažu nesprávne meno syna. Žena dieťa premenovala

KYRKHULT / Tridsaťročná Johanna Giselhäll Sandström zo švédskeho mesta Kyrkhult si nechala na pažu vytetovať mená svojich potomkov. Tatér však pochybil a namiesto mena Kevin jej ruku ozdobil nápisom Kelvin. Švédka sa najprv hnevala, nakoniec ale zvolila elegantné riešenie - svojho syna jednoducho premenovala, píše denník Blekinge LANS Tidning.

Keď Sandström chybu uzrela, neverila svojim očiam. Tatér s tým už ale nemohol nič robiť, lebo dielo bolo dokončené. Kým meno dcéry Nova bolo vytetované správne, pri mene syna Kevin prebývalo písmeno "l".

"Tatérovi som povedala, že chcem vytetovať mená svojich detí, ktoré som mu poskytla. Na nič sa nepýtal, tak som nad tým viac nepremýšľala,"uviedla Johanna pre dailymail.com.

Zúfalá žena zvažovala rôzne možnosti vrátane laserového odstránenia tetovania, nakoniec však zvolila bezbolestné riešenie. Svojho syna skrátka premenovala.

Sandström sa zverila, že meno Kelvin nikdy predtým nepočula a usúdila, že je oveľa originálnejšie než meno Kevin. S tým napokon súhlasil aj jej manžel.

Nápaditá Švédka medzitým porodila ďalšie dieťa - dcéru FREJAT - a uviedla, že si jej meno nechá na ruku takisto vytetovať. "Tentoraz to napíšem na kus papiera a tisíckrát to skontrolujem," uzavrela.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
08:40 Oskar v balóne
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa