Tatér vytetoval klientke na pažu nesprávne meno syna. Žena dieťa premenovala

Tatér vytetoval klientke na pažu nesprávne meno syna. Žena dieťa premenovala

KYRKHULT / Tridsaťročná Johanna Giselhäll Sandström zo švédskeho mesta Kyrkhult si nechala na pažu vytetovať mená svojich potomkov. Tatér však pochybil a namiesto mena Kevin jej ruku ozdobil nápisom Kelvin. Švédka sa najprv hnevala, nakoniec ale zvolila elegantné riešenie - svojho syna jednoducho premenovala, píše denník Blekinge LANS Tidning.

Keď Sandström chybu uzrela, neverila svojim očiam. Tatér s tým už ale nemohol nič robiť, lebo dielo bolo dokončené. Kým meno dcéry Nova bolo vytetované správne, pri mene syna Kevin prebývalo písmeno "l".

"Tatérovi som povedala, že chcem vytetovať mená svojich detí, ktoré som mu poskytla. Na nič sa nepýtal, tak som nad tým viac nepremýšľala,"uviedla Johanna pre dailymail.com.

Zúfalá žena zvažovala rôzne možnosti vrátane laserového odstránenia tetovania, nakoniec však zvolila bezbolestné riešenie. Svojho syna skrátka premenovala.

Sandström sa zverila, že meno Kelvin nikdy predtým nepočula a usúdila, že je oveľa originálnejšie než meno Kevin. S tým napokon súhlasil aj jej manžel.

Nápaditá Švédka medzitým porodila ďalšie dieťa - dcéru FREJAT - a uviedla, že si jej meno nechá na ruku takisto vytetovať. "Tentoraz to napíšem na kus papiera a tisíckrát to skontrolujem," uzavrela.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:20 Vtierka Sam - NOVÝ SERIÁL NA JOJ
23:30 Plastické operácie: Znetvorení prírodou I.
00:10 ZÁCHRANÁRI
22:00 Súboj kúzelníkov I.
23:00 Vikingovia IV.
23:00 Bohatá zima s JOJkou
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kráľovná juhu
22:45 Fix a Foxi II.
23:10 Príbehy dvoch myší
23:35 Myšiak Anatole
22:20 Špión, který mi dal kopačky
00:15 Rohy
02:10 Rezistence