Rím bude zničený a potom príde záhuba...

Rím bude zničený a potom príde záhuba...

VATIKÁN / Nostradamus, Malachiáš, sv. Ján, Sibyla. Títo všetci nás už celé stáročia varujú pred príchodom posledného veku a konca sveta. My sme si pre vás zostavili pravdepodobný scenár toho, ako môže prebiehať možný koniec sveta podľa týchto proroctiev.

Najskôr príde posledný pápež

Všetci spomínaní sa však zhodujú v jednej veci - ľudstvo ešte napriek všetkému nečaká definitívny zánik. Samotná Biblia totiž predpovedá, že po apokalypse sa na zem vráti Kristus, ktorý obnoví celú Zem a ľudia budú žiť v harmónii.

Rovnako aj Nostradamus tvrdí, že koniec sveta, by mal nastať až v 25. storočí. Dovtedy by však ľudia mali opustiť Zem. Zhodujú sa však aj na tom, že ľudstvo bude veľmi a dlho trpieť.

V rokoch 1139 - 1140 počas svojej púte do Ríma mal írsky biskup O´Morgair (Sv. Malachiáš) niekoľko prorockých vízií, podľa ktorých spísal postupnosť 112 budúcich pápežov na základe rôznych indícií. Zatiaľ čo ku každému sa vyjadruje skôr stroho, o poslednom pápežovi hovorí ako o Petrovi Rímskom, ktorý bude pásť svoje stáda uprostred mnohých utrpení.

Bude ďalší pápež naozaj černoch?

Podľa proroctva môže byť horúcim kandidátom na tento post práve Peter Turkson z Ghany, pri ktorom by mohlo byť predzvesťou naplnenia proroctva už aj jeho samotné meno. Túto verziu podporuje vo svojom proroctve aj Nostradamus, ktorý to naznačuje v jednom  zo svojich štvorverší: "(...) čierni ľudia z chrámu miesta čierneho lesa (...)"

Asteroid predpovedala aj Biblia

Iba niekoľko dní po vyhlásení odstúpenia pápeža Benedikta XVI. vletel zo zemskej atmosféry asteroid. Podľa niektorých teológov tento scenár je opísaný v Zjavení sv. Jána ako: "Keď zatrúbi tretí anjel, veľká hviezda padne z oblohy, svietiac ako pochodeň."

Začiatkom tohto všetkého má byť zničenie svätého mesta. Malachiáš k popisu posledného pápeža totiž dodáva. "Po ich skončení (utrpení) bude mesto na siedmych pahorkoch zničené a obávaný Sudca príde súdiť svoj ľud. Koniec."  Viacerí duchovní a experti na vieru sa domnievajú, že sv. Malachiáš hovorí práve o meste Rím.

Predpovediam sa budeme venovať aj naďalej v nasledujúcej časti. Pozrieme sa na Nostradamove proroctvo o 3. svetovej vojne, ale aj o možnom príchode jedného svetového vodcu. Nazrieme aj pod pokrývku Fatimských proroctiev.

Edmond Fourier vyšiel s novými 17 Nostradamovými proroctvami, ktoré boli doteraz ukrývané pred verejnosťou.

Téme sa venuje reportér Peter Dzurilla. INFORMÁCIE ONLINE TU.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
05:10 Súdna sieň
05:15 Kixšou
05:55 Súdna sieň
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja - Špeciál
06:45 Policajti v akcii
08:00 Policajti v akcii
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:10 Můj kamarád delfín
07:50 Zůstaň nablízku
09:30 Až vyjde měsíc