Jasno
21°
Bratislava
Adrián
23.3.2023
Pomôžte deťom a rodinám, ľuďom v ohrození života či prírode jediným klikom
Zdielať na

Pomôžte deťom a rodinám, ľuďom v ohrození života či prírode jediným klikom

Zdroj: Kaufland

INZERCIA / Hoci myšlienke pomáhať druhým sme najviac naklonení v čase Vianoc, dobré skutky treba realizovať celoročne. Preto sa spoločnosť Kaufland rozhodla, že poskytne ďalšiu pomoc tam, kde je skutočne potrebná. Popri mnohých ďalších aktivitách venuje trom vybraným organizáciám až 100 000 Eur.

„U nás dobré skutky nekončia posledným mesiacom v roku, ale pokračujú aj po ňom,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca Kaufland Slovensko a upresňuje: „V rámci aktuálneho projektu s Kaufland Card by sme radi podporili obnovu krajiny okolo nás, návrat detí do rodín i záchranu ľudských životov. Pomôcť s rozdelením darovanej sumy nám môžu aj naši zákazníci.“

Pomáhajte vďaka Kaufland Card

Máte doma Kaufland Card? V období od 12.1. do 1.2.2023 umožňuje reťazec využiť svoje body na dobrú vec - po aktivácii špeciálnych kupónov, ktoré spoznáte podľa názvu a loga, môžete ešte tento týždeň hlasovať za vybrané organizácie – za jednu alebo aj všetky tri. Na aktivovanie jedného kupónu stačí mať na karte 25 vernostných bodov, pričom jeden kupón znamená jeden hlas.

Podporte tri celoslovenské organizácie - či už si zvolíte Nadáciu Ekopolis, zameranú na ochranu a obnovu prírody, občianske združenie Návrat, pomáhajúce rodinám a deťom z detských domovov, alebo svojim výberom pomôžete zvýšiť počet život zachraňujúcich defibrilátorov pre OZ Záchrana, môžete sa spoľahnúť, že pomoc skončí v správnych rukách. 

  • Nadácia Ekopolis „premení“ získané finančné prostriedky prostredníctvom iniciatívy Sadíme budúcnosť na stromy, ktoré prinesú ovocie, poskytnú tieň, zachytia potrebnú vlahu a vytvoria priateľské prostredie pre mnohé rastliny i živočíchov.
  • Vďaka podpore združenia Návrat prispejete k tomu, aby všetky deti vyrastali v rodinách, a nie v detských domovoch. Návrat hľadá bezpečný domov pre opustené deti a náhradné i biologické rodiny ďalej sprevádza na ceste láskyplného rodičovstva.
  • Spolupráca Kauflandu s OZ Záchrana je doslova „srdcovou“ záležitosťou. Spoločne s Operačným strediskom zdravotníkov a záchranárov a Komorou záchranárov pomáhajú po Slovensku rozmiestňovať život zachraňujúce defibrilátory. 

Kaufland pomáha po celý rok

Po ukončení hlasovania reťazec na základe záverečného poradia rozdelí celkovú sumu medzi všetky tri organizácie. Či už ide o podporu obnovy životného prostredia a prírody, pomoc rodinám a deťom alebo záchranu ľudských životov, tieto oblasti sú spoločnosti Kaufland mimoriadne blízke. 

Aj preto ich okrem aktuálne prebiehajúcej kampani podporuje celoročne, a to v rámci dlhodobých aktivít, do ktorých tiež pravidelne zapája svojich zákazníkov.

Najčítanejšie správy