Zatiahnuté
15°
Bratislava
Norbert
6.6.2023
Ďalší obvinení poslanci: Otec a syn Kuffovci sa mali vyhrážať
Zdielať na

Ďalší obvinení poslanci: Otec a syn Kuffovci sa mali vyhrážať

Archívna reportáž

BRATISLAVA / Informáciu o obvinení poslancov Národnej rady SR priniesol portál aktuality.sk. Dôvodom má byť konflikt medzi Kuffovcami a farmárom.

Otec a syn Kuffovci, poslanci NR SR, sú podľa informácií portálu aktuality.sk obvinení z prečinu nebezpečného vyhrážania. Policajný vyšetrovateľ z Kežmarku obvinil Štefana a Filipa Kuffu spolu so synom Gregorom. 

"Vzhľadom na stále prebiehajúce vyšetrovanie v predmetnej veci informácie zverejňovať nie je možné,“ vyjadrila sa Jana Ligdyová z prešovskej krajskej polície. 

K incidentu, ktorý je predmetom obvinenia, prišlo ešte v roku 2021. "Konkrétne 6. júla okolo 17.40 h, keď sa počas jazdy autom náhodne stretli s istým kežmarským farmárom. Podľa polície ho trojica mala slovne aj fyzicky napadnúť," uvádza portál. Fyzicky sa snažili z auta farmára vytiahnuť. Dôvodom sú spory o vlastníctvo poľnohospodárskych pozemkov a hospodárenie na nich.

Ďalší obvinení poslanci

Bývalý premiér a aktuálne predseda opozičnej strany Robert Fico, poslanec zo strany Sme rodina - Martin Borguľa, ale aj bývalý člen strany Mariana Kotlebu - Miroslav Suja. 

​Správu budeme aktualizovať.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy