Sekerou zaútočil na ženu: Do väzenia ísť nechce

Sekerou zaútočil na ženu: Do väzenia ísť nechce

KOŠICE / Muž sa sekerou zahnal tak, že žene zaťal najskôr do predlaktia a potom do hlavy. Útoku mala predchádzať hádka medzi matkou a dcérou. Muž to započul, zobral sekeru a zaútočil ňou. Potom jednoducho odišiel, ako keby sa nič nestalo. Dnes, 18. októbra, sa postavil pred sudcu, do väzenia ísť nechce.

Dvadsaťšesťročný muž odchádzal z rodinného domu a sekerou zaútočil na Annu. Tú odniesli s vážnymi zraneniami do nemocnice. "Stalo sa to kvôli mojej mame. Ja som sa pobila s mojou mamou a ten Jano do mňa skočil. Môj druh nevidel, že jak ma bude on biť ešte s palicou a ešte mal aj nožík v ruke. Nech neklame, nech hovorí pravdu," vyjadrila sa družka obvineného muža..

Obvinený muž sa vraj iba bránil a najskôr chcel udrieť iného muža. Dvadsaťšesťročný Zdenek chytil v amoku sekeru a zahnal sa ňou tak, že zaťal 48-ročnej žene priamo do hlavy a bez poskytnutia pomoci odišiel. Annu previezli do nemocnice s vážnymi zraneniami. Dnes sa obvinený muž postavil pred sudcu. "Dôvod tzv. útekovej väzby je daný jednak výškou trestu odňatia slobody, ktorá mu hrozí za takýto obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu a jednak spôsobom života, ktorý obvinený vedie," objasnila hovorkyňa Krajskej prokuratúry v Košiciach Jarmila Janová.

​Do väzenia ísť nechce a voči rozhodnutiu súdu sa odvolal. V prípade dokázania viny mu hrozí až 20-ročné väzenie.

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

TV Program

10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top Star
10:55 Nezvyčajné domovy
12:15 Profesionáli VII.
12:55 Naši I.
09:45 Panelák IX.
11:05 Nákupné maniačky
12:30 Záchranári
10:55 Zabi nudu! II.
11:00 Tom a Lili
11:15 Arthur a Minimojovia
10:55 Je prostě báječná
12:40 Kursk
14:50 Fukušima