Televízny "prestup" roka? Známy jojkársky redaktor prichytený s mikrofónom konkurenčnej televízie

Televízny "prestup" roka? Známy jojkársky redaktor prichytený s mikrofónom konkurenčnej televízie

BRATISLAVA / Každodenne sa na neho pozeráme v televízii, nemá pevne stanovený pracovný čas, musí byť neustále v obraze a permanentne je v teréne len preto, aby nám priniesol tie najnovšie informácie. Aj takto by sme mohli opísať známeho jojkárskeho reportéra Rasťa Striška, ktorý sa venuje tým najvážnejším kauzám na Slovensku.

​Mohli ste ho vidieť aj v pondelkovej reportáži z Najvyššieho súdu o kauze daniari. Nuž a pozornému oku určite neunikol okamih, v ktorom Rasťo drží pri respondentovi dva mikrofóny - z toho jeden patril našej televízii a druhý konkurenčnej.


Od Rasťa to bol evidentne ústretový krok, tak sme sa ho opýtali, či to takto funguje bežne, alebo išlo len o jednorazovú výpomoc. "Kameraman z konkurenčnej televízie tam bol sám a potreboval, aby mu niekto ten mikrofón držal, tak ma poprosil a ja som povedal, že samozrejme," povedal nám Rasťo.


Ako ďalej konštatoval, nie je to pre neho štandardná situácia, no keď má s niekým kolegiálnejší vzťah, tak rád pomôže. "Aj ja poprosím niekedy kolegu, aby mi podržal mikrofón. No, ja osobne, mám rád, keď mám svoj mikrofón pod kontrolou," dodal Rasťo.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

TV Program

12:00 Pán Božský
14:20 Chlapec, ktorý sa stane kráľom
17:10 Shrek
12:00 Najkrajší dom v ulici
12:45 Bez servítky
13:50 Bez servítky
10:55 Vraždy v Brokenwoode V.
13:20 12 podmienok dedičstva: Nekompromisný osud
15:50 Samé šťastie
12:05 Bolek a Lolek
12:20 Krtko
12:30 SpongeBob v nohaviciach VII.
11:55 Tajemná zahrada
13:40 Tankový prapor
15:15 Tarzan - Král džungle