Tragická nehoda za tunelom Horelica v smere do Čadce. Vodič uhorel v aute

Tragická nehoda za tunelom Horelica v smere do Čadce. Vodič uhorel v aute

ČADCA / Život šoféra vyhasol dnes ráno pred Čadcou. Jeho totožnosť zatiaľ nie je známa. Vodič škodovky šiel v protismere a čelne narazil do kamióna. 34 ročný kamionista bol v šoku, po zrážke chcel pomôcť, no osobné auto vzbĺklo.

Pre vážnu dopravnú nehodu tunel Horelica úplne uzavreli a premávku odkláňali po starej ceste.

Kamionista smeroval do Čadce, len čo vyšiel z tunela v jeho pruhu sa priamo na neho rútila škodovka. Nemal šancu zareagovať.

"Vozidlu sa nestihol vyhnúť, došlo k zrážke, po ktorej začalo osobné vozidlo horieť," informovala policajná hovorkyňa Jana Balogová. 

34-ročný kamionista sa aj napriek plameňom snažil vodiča vytiahnuť z auta, chcel mu pomôcť, no nedalo sa."Po príchode na miesto sme zistili, že osobné vozidlo je zasiahnuté požiarom. Vo vozidle bola zakliesnená usmrtená osoba," uviedol veliteľ zásahu Adrián Stenchlák. 

Totožnosť nebohého šoféra zatiaľ policajti nepoznajú, auto malo žilinské evidenčné číslo. "Požitie alkoholických nápojov u vodiča kamiónu polícia nezistila, u vodiča osobného auta bude vykonaná súdna pitva, dodala Balogová. 

"Zasahovalo 7 hasičov a dva kusy techniky, uniknuté látky boli posypané sorbentom," dodal Stenchlák. Štyri hodiny bola cesta uzavretá, sprejazdniť sa ju podarilo krátko po šiestej hodine ráno.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

TV Program

12:00 Pán Božský
14:20 Chlapec, ktorý sa stane kráľom
17:10 Shrek
12:00 Najkrajší dom v ulici
12:45 Bez servítky
13:50 Bez servítky
10:55 Vraždy v Brokenwoode V.
13:20 12 podmienok dedičstva: Nekompromisný osud
15:50 Samé šťastie
11:40 Matematické príšerky I.
12:05 Bolek a Lolek
12:20 Krtko
11:55 Tajemná zahrada
13:40 Tankový prapor
15:15 Tarzan - Král džungle