Nehoda pri Prievidzi mala nečakanú dohru. Zaujímajú sa o ňu aj kriminalisti

Nehoda pri Prievidzi mala nečakanú dohru. Zaujímajú sa o ňu aj kriminalisti

Archívna reportáž
embed kód
PRIEVIDZA / O čelnú zrážku, ku ktorej došlo pred Prievidzou, sa zaujímajú aj tunajší kriminalisti. U spolujazdca jedného z havarovaných áut našli v nemocnici striekačky s bielou kryštalickou látkou. Tie policajti zaistili aj pár metrov od miesta nehody.

Cestu na Prievidzu v pondelok zablokovali dve autá. "Tridsaťpäťročný Peter jazdil po uvedenej ceste smerom z Handlovej na Prievidzu. Z doposiaľ nezistených príčin prešiel cez dva jazdné pruhy do protismernej časti vozovky, kde narazil do zvodidiel," informoval policajný hovorca Pavol Kudlička. 

​Po náraze auto odhodilo späť do jazdného pruhu, kde v tom čase išiel 39-ročný vodič Richard. Autá rozmetalo po celej ceste. O pár minút boli na mieste hasiči a záchranári. 

Ťažké zranenia utrpeli obaja vodiči a taktiež sa ťažko zranil aj 35-ročný spolujazdec. "V jednom vozidle bola zakliesnená osoba, dve osoby boli mimo vozidla, príslušníci ju vyprostili a odovzdali zdravotníkom," informovali veliteľ zásahu Jozef Krausko. 

Spolujazdca  budú musieť operovať. Podľa informácií TV JOJ z prostredia vyšetrovania našli v nemocnici v jeho vrecku dve striekačky s bielou kryštalickou látkou. To však nie je všetko. Striekačky ležali aj v jarku pár metrov od miesta nehody.

Biela kryštalická látka sa z jednej striekačky vysypala, v druhej zostala. Striekačky ležali kúsok od topánky vodiča strieborného auta. Polícia musí zistiť, kto sem neznámu látku vyhodil. "Nájdená látka je predmetom vyšetrovania. Vec si prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Prievidze, ktorý začal trestné stíhanie vo veci ublíženie na zdraví. Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania" dodal policajný hovorca. 

Pozrite si archívnu reportáž o nedávnej nehode v Bratislave. Zachytila ju nehoda: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/Polícia SR

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
05:10 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Nákupné maniačky
06:05 Skutočné príbehy
06:55 Skutočné príbehy
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
06:20 Černí baroni
08:10 Tankový prapor
09:40 Romantici