Vodič zbil usporiadateľa pretekov, lebo ho nevpustil na uzavretú cestu

Vodič zbil usporiadateľa pretekov, lebo ho nevpustil na uzavretú cestu

SPIŠSKÁ NOVÁ VES / V Spišskej Novej Vsi sa strhla bitka. Jednému z vodičov sa nepáčilo, že ho organizátor športového podujatia nechcel pustiť prejsť autom cez zátarasy. Na pomoc si zavolal aj kamarátov a navyše ho udali na polícii. Organizátor preto žiada o pomoc všetkých, ktorí incident videli, aby kontaktovali políciu.

Na spišskonovoveskom námestí sa konalo športové podujatie. Usporiadatelia preto jednu z ulíc pre motorové vozidlá uzavreli. Jednému z vodičov sa značka Zákaz vjazdu nepáčila a snažil sa autom preraziť zátarasy.

Uzavretá ulica

Usporiadateľ akcie sa následne rozhodol agresívnemu vodičovi vysvetliť, že ulica je uzavretá z istého dôvodu. Vodič to nerešpektoval a naštartoval auto. Odnieslo si to napokon spätné zrkadlo. To vodiča ešte viac nahnevalo.

Na miesto dorazili aj vodičovi piati kamaráti. "Boli potetovaní, mali tmavšiu pleť. Zvalili ma na zem, kopali ma do hlavy i chrbta," povedal dobitý muž, ktorý musel vyhľadať lekársku pomoc.

"Vyhrážali sa mi," upresnil napadnutý muž. Do bitky sa zapojila aj jeho kolegyňa, no podľa jej vlastných slov nebola schopná vytiahnuť z vrecka ani mobilný telefón.

Prosí ľudí o pomoc

Dobitý muž je hospitalizovaný v spišskonovoveskej nemocnici. Lekári si ho tu nechali na pozorovanie. "Otras mozgu prvého stupňa, zlomeninou nosovej kosti bez posunu úlomkov. Početnými pomliaždeninami hlavy a tela. Predpokladaná doba liečby a práceneschopností je 14 dní," povedal chirurg z Nemocnice s poliklinikou v Spišskej Novej Vsi MUDr. Dušan Ivančo.

"Keď som šiel na políciu, predbehli ma a podali na mňa trestné oznámenie. Videlo to dosť ľudí. Niekto by sa mohol ozvať a povedať, ako to naozaj bolo," uzavrel napadnutý muž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

TV Program

10:55 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top Star
10:30 Zlato v garáži II.
11:05 Pošli ďalej
11:55 Profesionáli II.
10:20 ZOO
11:45 Nákupné maniačky
13:05 Skutočné príbehy
10:55 Zabi nudu!
11:05 Tom a Lili
11:15 Arthur a Minimojovia
09:35 Kdybych měl křídla
11:15 Sedmilhář
12:55 Kluci na povel