ROZHOVOR: Žena okradla v čakárni 4-mesačné bábätko!

ROZHOVOR: Žena okradla v čakárni 4-mesačné bábätko!

Len štvormesačné bábätko sa stalo obeťou zlodejky. K šokujúcej krádeži došlo v čakárni gynekologickej ambulancie v Liptovskom Mikuláši. Rodičia malej Viktórie sú radi, že zlodejka ich dcérke neublížila.

V čakárni gynekologickej ambulancie požiadala mladá mamička dievčinu, aby na bábätko, kým bude ona na vyšetrení, dohliadla. Kočík bol pritom neustále v dohľade sestričky.

Dievčatku chýbali náušnice

Tá napokon našla kočík aj s mladou ženou v prezliekárni. Bábätko mala na rukách, napriek tomu, že neplakalo. Sestrička ju preto vyzvala, aby dieťa vrátila do kočíka a išla späť do čakárne. Až keď prišla mama s dievčatkom domov, zistila, že niečo nie je v poriadku.

"Zbadala som, že nemá jednu náušničku, pozerám, že nemá ani druhú. Vravím si, to nie je asi náhoda, tak hneď som volala sestričke, že či si niečo podozrivé nevšimla,"
hovorí mama malej Vikórie.

Kradla žena z rómskej osady

Sestrička následne zatelefonovala žene z rómskej osady v Hlbokom a povedala jej, že ak náušnice ukradla, má ich okamžite doniesť. "Ešte sa vyhrážala sestričke, že jej to nikto nedokáže... a ide aj o to, že malej mohla ublížiť," vysvetľuje mamička bábätka. Rodičia malej Viktórie preto neváhali a kontaktovali políciu.

Zlodejku chytila polícia

Po niekoľkých hodinách, pracovníci kriminálnej polície podozrivú ženu vypátrali a zadržali v Liptovskom Mikuláši. Zadržaná žena policajtom odovzdala odcudzené náušničky. Žene, ktorá okradla 4-mesačné bábätko, teraz hrozí v prípade preukázania viny väzenie až na dva roky.

Bábätko_Viktória_konkrétny prípad_kočík Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:35 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:30 Panelák VII.
05:00 Súdna sieň
05:45 Prvé oddelenie
06:05 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:00 Zlatý holky
07:50 Dvě svatby
09:30 Red Dog - psí legenda