Policajný funkcionár havaroval, vinu hodil na iného!

12.11.2011 08:28 Noviny.sk Krimi

Policajný funkcionár havaroval, vinu hodil na iného!

V Ľubiši pri Humennom mal havarovať opitý policajný funkcionár - o tomto prípade sme minulý týždeň v Krimi hovorili. Údajne sa vracal z narodeninovej oslavy a s autom zišiel z cesty a skončil v priekope. Na miesto nehody potom prišiel človek, ktorý mal všetko zobrať na seba. V zamotanom prípade však nastal zvrat.

Obetný baránok a policajný funkcionár to vtedy poriadne nedomysleli. Pri nehode sa totiž aktivoval airbag a zostala na ňom aj vodičova krv. Rozbor vzorky teda môže ukázať, kto naozaj sedel za volantom. A hoci výsledky ešte nie sú, pôvodná verzia nehody sa od základov zmenila.

Kryť ho mal jeho známy

Svedkovia nehody nám povedali, že policajt chcel havarované vozidlo v čo najkratšom čase odstrániť. Až keď to nevyšlo, prišiel plán zámeny vodičov. Teraz sa však ukázalo, že za volantom predsa len sedel policajný funkcionár.

Opil sa a sadol za volant

O koho išlo, mala naznačiť aj policajná čiapka na zadnom sedadle auta. "Dychová skúška na alkohol bola pozitívna," potvrdil hovorca Ministerstva vnútra Gábor Grendel.

Prípad má teraz v rukách inšpekcia ministerstva vnútra. Policajný funkcionár je už obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za mrežami si môže posedieť jeden rok.Policajti_dodávka_páska_mŕtvola v aute Zdroj: TV JOJ/ilustračné

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:20 Cesta domov
10:30 Knight Rider
11:25 Baby šéf
08:05 Pištoľníčky
10:35 Diskopríbeh
12:45 DELUKSE
09:05 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
11:30 Extrémni žgrloši III.
09:10 Macko Uško
09:25 Bob staviteľ XIII.
09:35 Ruby z dúhy I.
08:25 Jmenuji se Jerry
10:15 Milosrdné lži
13:00 Kouzlo polibku