Dôchodkyňa bojovala ako o život! Zlodejka chcela psa a šperky

Dôchodkyňa bojovala ako o život! Zlodejka chcela psa a šperky

Dôchodkyňa sa vracala z prechádzky so svojím psíkom, keď ju prepadla 49-ročná Alžbeta zo Šale. Najprv sa milo prihovárala a potom jej chcela z rúk vytrhnúť čivavu. Plán však nevyšiel a tak sa vrhla na zlaté šperky, ktoré mala dôchodkyňa na sebe.

72-ročnú paniu v poobedňajších hodinách prepadla neznáma žena. Spočiatku sa tvárilo milo, dokonca je pochválila akého má pekného psa. "Pani, aký pekný psíček, ukážete mi ho?" podľa slov dôchodkyne sa neznáma žena prihovárala takto. V tom sa však zlodejka pokúsila psíka ukradnúť. Dôchodkyňa ho radšej pustila, aby ušiel. Neznáma sa ihneď pustila do nej.

"Ma chytila za vlasy, potom ma takto ťahala až tam, tu sme bojovali, ona mi chcela strhnúť pravdepodobne náušnicu, tu sa mi natrhlo to ucho," popísala situáciu dôchodkyňa. Okamžite začala volať o pomoc. Útočníčka jej však stihla strhnúť retiazku. Potom vzala nohy na plecia a zmizla. Manžel vystrašenej pani neváhal a okamžite sa vybral neznámu ženu hľadať. Zazrel ju v blízkosti stanice. 

Útočníčkou bola 49-ročná Alžbeta, ktorú policajti dobre poznajú. Momentálne čaká v cele na rozhodnutie súdu o vzatí do väzby. Za zločin lúpeže jej hrozí 12 rokov za mrežami.

Zdroj: Isifa/ ilustračné foto

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:55 V siedmom nebi
15:00 Prestreté
16:05 Modrý kód
14:05 Simpsonovci IX.
14:35 Simpsonovci IX.
15:05 Simpsonovci IX.
13:50 Vražedné Miami
14:50 Dr. House VIII.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
14:10 Pat a Mat
14:25 Zabi nudu! II.
14:30 Slávny lovec Pampalini
13:15 Victor Davis: Cesta na vrchol
15:05 Mámy na nože
16:40 Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni